1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

30lu Yaşlardaki Kadınların Bilmesi Gerekenler

'Güzellik ve Moda' forumunda FanClup tarafından 4 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  - Kırışıklar, kötü saç kesimi, sizi aramayan sevgili aslında çok da önemli değil. Gerçek güzellik içinizde bir yerde ve bu inkâr edilemez.

  - 30 yaşından sonra, fondöten ya da renkli nemlendirici kullanmalısınız, çünkü cildiniz doğal ışıltısını kaybetmeye başlar. Aynı zamanda gece kremi ve göz kremi de kullanmalısınız.

  - Yaş ilerledikçe, seçimleriniz ve sorumluluklarınız daha da ağırlaşıp yaşam şekliniz haline gelir. Bu nedenle kendinize çok fazla zaman ayıramazsınız. Gün içinde kendinize ve sevdiğiniz bir şey yapmaya mutlaka zaman ayırın.

  - Cildiniz üzerinde daha az ürün kullanın. Pek çok üründe bulunan kimyasallar, cildin doğal savunmasını zayıflatır ve cildin onarım kapasitesini düşürür.

  - Mutlaka korse, siyah renkli ve şık bir takımınız olsun.

  - 30 yaşına geldiğinizde artık 10 yaşındaymış gibi davranamazsınız. Artık yaşlandığınızı, kırıştığınızı fark edersiniz ancak iç güzelliğiniz sonsuza kadar sizinle! Evet kusurlarınızı kucaklamaya başlayın.

  - At kuyruğundan vazgeçmeyin. 30 yaşına gelmiş at kuyruklu bir kadın çok çekici!

  - Beslenmenize dikkat ! Çinko, B, C ve E vitamini içeren gıdalara ağırlık vermede fayda var. Cildiniz için de bu çok önemli. Aynı zamanda sülfür içeren gıdalar da pürüzsüz bir cilde sahip olmanızda etkilidir.

  - 30 yaşınıza geldiğinizde, kirpik diplerine kalem yok! Göz kapağınızı öne çıkaracak şekilde makyaj yapın ve dikkatleri göz çevresi kırışıklıklarından uzaklaştırın.

  - Kendinize saygı duymazsanız kimse size saygı duymaz. Kendinize güveniniz yoksa hiçbir güzellik ürünü işinize yaramaz. Her gece makyajınızı çıkarmayı sakın unutmayın!

  - 20′li yaşlarda yapılan kaş hatalarını düzeltme zamanı! Artık ince kaş moda değil. Görkemli, şekilli ve dolgun kaşlara dönmek için daha ne bekliyorsunuz?

  - Kendinizi iyi hissedeceğiniz kıyafetlere öncelik verin. Enerjiniz dışarıya yansısın.

  - Cilt bakımına ne kadar erken başlarsanız o kadar faydasını görürsünüz. Her gün nemlendirici kullanın. Kuru bir cilt sizi yorgun ve yaşlı gösterir.

  - Yüz egzersizi, güzelliğinizi korumanın bedava yoludur! Dudak çevreniz, boynunuz ve genel yüz hatlarınız için yüz egzersizi öğrenin.

  - Kimse için değişmeyin. Siz zaten kusurlarınızla birlikte mükemmelsiniz.

  - Ve, en güzel mücevheriniz gülümsemenizdir. Bunu bir an olsun unutmayın…
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...