1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Aşk Acısı Çekenlere

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Aşk acısı çeken kadınlar buraya! Aşk acısı çeken bir kadınsanız size kadınca acıdan kurtulma yolları veriyorum. Sevgili hanımlar, giden erkeğin arkasından ağıt yakmak, odalara kapanmak, ağlama nöbetleri geçirmek, hayata küsmek ve hasta olmak sizi yıpratır, yaşlandırır, sterese sokar ve ömrünüzü kısaltır. Sizce yaşlanmaya değer mi? Giden erkek için hayatınızdan mı vaz geçiyorsunuz? Peki o buna değer mi, ya da neden değer ki? Bırakın aşk acısı çekmeyi ve yazımızı okuyun..

  Giden, terk eden, ayrılan erkek geri döner mi?

  Bir erkek gitmişse eğer geri dönmesini beklemek acizliktir. Bu sizin kendinize olan saygınızı yok eder. Giden erkeği boşverin. Geri dönmesi sizi sevdiği anlamına gelmez. Ya da giden erkekler pişman olup da geri gelmez. Gelmesinin nedeni, sizden daha iyisini bulamamasıdır.

  Aşk acısı çekenlerin en yoğun hataları; kaybetmeyi en başta kabullenmeleri.

  Aşk bir ‘sığınak’ değildir. Ama birçok insan, bir şeylerden kaçmak istediğinde farkında olmadan, o sıkıntılı evrelerinde bir aşk buluyor ve yanılıyor.

  YARALARINIZI KULLANMAYIN

  Geçmişte aldığınız yaraları aşkınızın malzemesi yaptığınız anda kaybedersiniz. Elbette yeni bir aşk geçmiş yaraları iyileştirebilir. Ama onu gerçekten bir merhem olarak kullanıp, “İyi ki sen varsın, yoksa bugün ben yoktum” gibi itiraflar, aşkı yavaş yavaş törpülemeye başlar.

  Bağımlı kadınlar kendilerinde olmayan özgüveni, başkalarına bağlanarak elde etmeye çalışıyorlar. Kendisine değer vermeyen birine bağlılık duyanların ki özellikle kadınların sayısı hiç de az değil.

  SERBEST BIRAKIN

  Israr ve yapışkanlık… Aşk bunlardan hiç hoşlanmaz. Elinizde olana yapışır ve her ne olursa olsun ilişkiyi sürdürmeye çalışırsanız, baştan kaybedersiniz. Bir rüya ya mı aşıksınız, yoksa gerçek olan bir şeye mi? Karar verin.

  Aşk, dedektifliği kaldırmaz. Elinizde bir büyüteç, onu inceleyip, kusur arama işleminden vazgeçin. Önce dürüstçe şuna karar verin: Bu insanın düzelmesini kendi iyiliğiniz için mi istiyorsunuz, onun iyiliği için mi? “Aşık olduğum kişi şöyle olmalı” formülleriyle her gün kusur düzeltme memuru gibi hareket ederseniz, o aşkın vay haline!

  Aşkı cinsellikle ayırt edebiliyor musunuz? Aşk öncelikle yürek ve beyin işidir. Birçok şeyi günlerce paylaştıktan sonra cinselliği denemek daha anlamlı. Cinselliği çoğu kez bir kısır döngü içinde yaşamak yerine, sevildiğinizi veya sevilebilir olduğunuzu hissedin, hissettirin.
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Aşk Acısı Çekenlere

  huhuuu güzel açıklama ancak şu kısıma katılmıyorum bu saydıkların sadece belli durumlarda geçerli çünkü hiçbir ayrılık bir ötekine benzemez ve farklı tedbirler gerektirir
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...