1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Aşkı Ertelemeyin

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  9.Sınıf
  Şuan dersteyiz.Yanımda dünya güzeli bir kız oturuyor.Yüzüne bakmaya bile kıyamıyorum.Onu ne kadar çok sevdiğimi bilmiyor.O benim en yakın arkadaşım. Beni sadece arkadaşı olarak görüyor.
  Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum.

  10.Sınıf
  Evdeydim.Beni arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi. Sonra bize geldi. Bana sıkı sıkı sarılıp ağladı. Şuan dizimde uyuyor. Saçlarını okşayıp o gül yüzünü doya doya seyrediyordum.
  Ben onu o kadar çok severken o beni arkadaşı olarak görüyor. Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum.

  11.Sınıf
  Mezuniyet Balosu
  Onunla çocukluktan beri arkadaşız. 8. sınıftayken birbirimize söz vermiştik. Lise sonda mezuniyet balosuna gidecek eşimiz olmassa birlikte gidecektik.
  Beni arayıp erkek arkadaşının hastalandığını söyledi ve beraber gidebilir miyiz? Diye sordu. Kabul ettim ve onu evinden aldım. Balodaki en güzel kız oydu. Bembeyaz elbisesiyle tıpkı bir melek gibiydi. Gece boyunca dans ettik. Kollarımdayken hep aynı şeyi düşündüm. Onu çok seviyordum. Gece sonunda onu evine bıraktım. Beni yanağımdan öpüp en iyi arkadaşı olduğumu söyledi.
  Onu gerçekten çok seviyordum. Ama o beni arkadaşı olarak görüyor. Ona,onu sevdiğimi nasıl söylerim.Nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum.

  Aradan Yıllar Geçti
  Şimdi o çok sevdiğim meleğimi toprağa veriyorum. Özel eşyaları arasından kara kaplı bir defter çıkmış. Bana verdiler. Okuyup okumamakta kararsız kaldım. Açtım. Bu bir günlüktü ve bir sayfasında şöyle yazıyordu:

  "Şuan dersteyiz ve yanımda dünya yakışıklısı bir çocuk oturuyor. Yüzüne bakmaya doyamıyorum. Onu ne kadar sevdiğimi bilmiyor. Beni arkadaşı olarak görüyor. Erkek arkadaşım olduğu yalanını söylerek ve sürekli onunla ilgili yalanlar uydurarak yanında olabiliyorum. Onu canımdan çok seviyorum.
  Bana bir kere Seni Seviyorum deseydi dünyalar benim olurdu.
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Aşkı Ertelemeyin

  yapma beee :'(
   
 3. Hungry Bird

  Hungry Bird Member

  Cevap: Aşkı Ertelemeyin

  Fazla naz aşık usandırırla bugünün işini yarına bırakma arası ölçüyü tutturmak lazım :)
   
 4. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Cevap: Aşkı Ertelemeyin

  Adam için hayırlı olmuş. Bu kadından bir cacık olmazdı sevindim.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...