1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Bikini Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

'Güzellik ve Moda' forumunda FanClup tarafından 9 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Bikini, yaz aylarında kadınlar için en önemli konulardan biri olmaktadır. Hangi renk olmalı? Hangi desenlerde olmalı? Hangi şekilde olmalı? Hangisi vücudumu daha iyi gösterir? Bunlara benzer, daha bir çok soru ile karşılaşabilirsiniz, bikini konusunda. Biz; tüm bu sorulara temelde cevap sunabilecek 5 öneri ile, kadınlara biraz yardımcı olmaya çalışacağız.

  1) Bikini İle Uyumlu; Hasır Şapkalar
  Bikini seçimi bir takım halinde olacak ise ve hemen her aşama da oldukça şık bir görüntü yaratılmak isteniyorsa; hiç vakit kaybetmeden, bir hasır şapka edinmeniz gerekecektir. Gerek sudan çıktıktan sonra, ıslak saçlarınızı mükemmel bir ahenk ile kullanmak, gerekse bikini ile uyumlu bir trend yaratabilmek için, hasır şapkalarınız mükemmel bir etki sunacaktır.

  2) Bikini ve Renk Uyumu
  Bikini konusunda ki en temel unsurlardan biride renktir. Bu aşama da, ilk kıstasınız cilt renginiz olmalıdır. Açık, koyu yada hafif yanık... Eğer, cildinizin rengi ile uyumlu bir koyu yada açık tonlarda bikini seçerseniz, daha şık ve uyumlu bir görüntü yaratabilirsiniz. Yada; bir çok kadına doğrudan uyum sağlayabilen, siyah renkli bikinileri önerebiliriz.

  3) Bikini Modeli ve Deseni
  Bikini seçiminde, doğrudan bir desen seçenekleri olması zorunlu değildir. Zira, desen yerine çok daha sade ve şık bikini modelleri tercih edilmesi, çok daha doğru bir karar olacaktır.

  4) Bikini ve Duruş
  Bikini giyen bir kadın için, duruş oldukça önemlidir. Malum, vücut hatlarınız temel olarak ortada. Bu nedenle de, yapacağınız en ufak duruş hatası; kötü bir görüntüye neden olabilir. Bu nedenle de, bikininizin vücudunuz ile uyumlu olması yani; sizi sıkmaması oldukça önemlidir.

  5) Bikini ve Vücuda Uyumu
  Bikini, vücuda uyum sağlayacak ve sıkmayacak şekilde seçilmeli. Bu sayede, sudan çıktığınız an; sizi sıkmaz ve doğrudan vücuda yapışarak, ciddi sıkıntılara neden olmaz. Bu gerek görsel, gerek rahat edememe nedeni ile, sizlere ciddi zararlar verebilecektir.

  Evet, 5 adet temel Madde ile; bikini konusunda sizlere seçim aşamasın da yardımcı olmaya çalıştık. Yukarıda ki temel 5 maddeyi, bikini konusun da kullanabilir, kısa süre içerisin de istediğiniz bikinili görüntüye sahip olabilirsiniz.
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Bikini Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

  fanclup anlıorsun bu işten kesinlikle 5 maddeyede katılıyorum en önemlisi vucuduma uyması ve ufak aksesuarlar bence yani 1-5
   
 3. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  Cevap: Bikini Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar

  bence etkili görünmesi yeterli :)
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...