1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Bir Düşünün

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. FanClup

FanClup Moderator

Hiç aşık oldunuz mu?

En son ne zaman ağladınız?

HIÇKIRA,hıçkıra,kendinize engel olamadan,utanmadan,sıkılmadan,başkalarından gizlemeden en son ne zaman agladınız?

Gözlerinize dolan yaşların gerçekte huzur verdigini,içinizdeki bir yarayı koparıp attıgını ne zaman keşfettiniz?

Ya en son ne zaman güldünüz?

Katıla katıla,etrafınızı umursamadan ,mevki ve statünüzü düşünmeden,hatta başkalarına komik gözükmeyi kabullenerek en son nezaman güldürdünüz?

Bir başka insanı en son ne zaman güldürdünüz?

Ait oldugunuz çevrelerde,aranan,yolu gözlenen olmazsa olmaz diye düşünülen bir insan mısınız yoksa olsada olur, olmasada... diye geçiştirilen birimi?

Hiç utanmaktan utanmadıgınız oldumu?

Aynanın karşısında sarkan göbeginiz veya pörsüyen gögsünüzü seyrederken,saglık endişeleri bir yana,Boşver Ben kendimi böylede seviyorum,diyebiliyormusunuz?

Bariz bir hatanız orta yere döküldügünde,kendinizi savunmak yerine Ammada aptallık etmişim diye kendi kendinize güle biliyormusunuz?

Çatal sesinize,makam tanımaz kulagınıza ragmen,bagıra bagıra bir türküyü,bir şarkıyı en son ne zaman terennüm ettiniz?

Bir melodi size eski günlere götürebilir mi?Bir güfte burnunuzu sızlatabilirmi?Yanık bi ses aglatabilirmi?

Bayram degil seyran degilken,bir arkadaşınızı arayıp,SENİ SEVİYORUM veya SENİ ÖZLEDİM der misiniz?

En son çayırlara ne zaman uzandınız?

En son kartopunu arkadaşınızın kafasına ne zaman fırlattınız?

Topragın kirinin en büyük temizlik oldugunu?yagmurda ıslanmanın haz yarattıgını çamura bulanmanın rahatlattıgını,bir yudum su ol masada,su yok,diyecek birinin bulunmasının susuzlugu giderdigini,

Nasılsın?sorusunun içimizdeki tüm negatif enerjiyi yok ettigini,bebegin dışkısının mis gibi koktugunu,bebek tenine dokunmanın insanı gevşettigini,esasında tenin tene degmesinin en büyük ilaç oldugu,hayatın büyük olgulardan degil,basit anlardan oluştugunu,en büyük hazların en küçük zerrelerde gizlendigini biliyormuydunuz?

Yukarıdaki soruların hepsine evet demek istediginizi biliyorum.Ancak bir şey,içinizdeki bir şey buna engel oluyo.

Nedir o şey.?

Tags:
  2. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Bir düşüniyim.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...