1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Blog

'Web Tasarımı' forumunda bayankıvırcık tarafından 3 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. bayankıvırcık

bayankıvırcık New Member

Yardımınızı istiyorum. Yeni bir blog açtım fakat şarkı eklenirmi eklenmezmi bilmiyorum.Eklenirse nasıl eklenir. Yardım edermisiniz

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

yardımcı olabiliriz ancak blog sayfanız hakkında biraz daha bilgi vermelisiniz adresini yazarsanız ve hangi sistemi kullandığınızı ona göre yardımcı olalım

3. bayankıvırcık

bayankıvırcık New Member

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

hmmblogcu nun bazı eklentileri var diye biliorum flas üzerinden mp3 fln çalıyor onları inceleye bilirsin ama gördüğüm kadarıyla yeni kurulmuş bir blog neden wordpress kullanmıyorsun onun hem eklentilerini bulmak kolay hem üzerinde oynamak

5. bayankıvırcık

bayankıvırcık New Member

wordpress hakkında bir bilgim yok o yüzden kullanamıyorum

6. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

aslında bu konu anlatılmıştı önce bunu bir incele wordpress açma
    burda sitenizin adı ve barındığı alan wordpress firmasına ait bir bilgisayar içinde olacaktır öncelikle bunu bir kullan daha sonra baktın artık siteyi büyütmek gibi bir isteğin oldu ozaman da bir isim örneğin www.bayanlachowski.com gibi alır sonrada bunun barınması için küçük bir alan alırsın seni uzun yıllar rahat rahat idare eder ama şimdilik bunu dene eğer bir sıkıntın olursa yine yardımcı oluruz

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...