1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Çekici Erkek Meslekleri

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 27 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Yapılan araştırmalara göre kadınlar aşağıdaki meslek gruplarına hayranlık duyuyor ve onlarla daha fazla ilgileniyorlar.
  Pilot

  Kadınların gönlünü karizmatik üniformaları ve prestijli görevleriyle çeliyorlar. Üstelik, yalnız seyahat ettikleri için bekar kadınlarla tanışma ihtimalleri de çok yüksek.

  Modacı

  Kadınların en çok ilgilendiği alanlardan biri moda... Dolayısıyla modacılar birçok meslek grubuna göre daha baştan avantajlı. Beraber çalıştığınız desinatörler ve mankenleri de düşürseniz...
  Cankurtaran

  İşte tam yaz tatilinde yapılacak iş... Zamanınız sürekli plajda ya da havuzda geçecek. Çevrenizde bir sürü genç kız olacak. İçlerinden birinin hayatını kurtarırsanız, şöhretiniz daha da artacak.

  Dans öğretmeni

  Kadınların dans etmeyi sevdiği bir gerçek. En sevmedikleri şey ise gece kulübüne gittiği halde sabaha kadar piste çıkmayan ya da 'çok iyi dans ettiğini' iddia edip, etrafındakilerin alay konusunu olan erkekler. Dans öğretmenlerinin avantajı işte bu yüzden...

  Özel spor antrenörü

  Görevleri gereği zaten kadınların dikkatini çekiyorlar. Fakat 'özel antrenörlük,' kadınlara daha yakın olmayı sağlıyor.

  Oyuncu

  Oyunculardan etkilenmeyen kız var mı? En ünlüsü de, amatör olarak bu işi yapanı da ilgi çekiyor. Ayrıca oyun çalışmaları sırasında ya da turnelerde yeni insanlarla tanışma şansı doğuyor.

  Manken ajansı

  Fazla söze gerek var mı! Genç ve güzel kadınlar etrafınızda pervane olacak.

  Barmen

  İşiniz eğlence mekânlarında. Çevrenizdekiler de eğlenmek için oraya gelen insanlar. İçki hazırlarken bile yeni insanlarla tanışma şansınız var.

  Otel görevlisi

  Çünkü çalıştığınız mekan, eğlenmek ya da sıradan hayatını geride bırakmak isteyenlerle dolu. Bu gruba giren kadınlarla arkadaşlık kurma şansınız yüksek.

  Doktor

  Okulu bitirene kadar çok yoruldunuz, sosyal yaşam nedir bilmediniz. Ama bütün bunlar diplomanızı alınca bitti. Unutmayın, anneler daha küçük yaşlardan itibaren kızlarına 'bir doktorla' evlenmelerini öğütler.
   
  Tags:
 2. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Kamyonculuk?
   
 3. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  para olduktan sonra hepsi çekicidir bence
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...