1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Dört Gözle Beklemek

'Hikaye' forumunda Hikayeci tarafından 15 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

 1. Hikayeci

  Hikayeci Member

  Bir müddet önce California, Santa Barbara'nın güzel dağlarına birkaç haftalığına tatile gitmiştim. Arkadaşlarıma, üzerinde çalıştığım kitabı bitirmek için evlerinde kalıp kalamayacağımı sordum.

  İlk üç günüm inanılmazdı. Her gün ayrı özel bir olay yaşadım. İlk önce cennet kapılarını açtı ve üç gün boyunca dinmek bilmeden yağmur yağdı. Gerçekten hoş bir atmosferdi. Bir müddet sonra su kemeri inşa etmeyi bile düşünmeye başladım.

  İkinci olay, bana bir yardımcının çıkmasıydı. Her gün öğlen arkadaşımın oğlu Christopher çocuk yuvasından geliyor ve bana yardıma ihtiyacım olup olmadığını soruyordu. Yağmurun son günü bana neden bu kadar çok yağmur yağdığını sordu. Konuşmuş olmak için "Bazen yağmur yağdığında bu Tanrı'nın üzgün olduğu ve ağladığı anlamına gelir." dedim.

  Beş yaşındaki mesih, "Belki de Sevgililer Günü bittiği için ağlıyordur" diye açıklama yaptı. Kendinden emin yağmura çıktı baktı ve "Tasalanma, Tanrım. Sevgililer Günü bitmiş olabilir, ama Paskalya geliyor!" dedi.

  Çok geçmeden yağmur dinmişti.
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...