1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Dünya'nın En Kötü Hosting Firması Webhostingpad.com

'Hosting Hizmetleri' forumunda Powers tarafından 6 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Powers

Powers Administrator Site Yetkilisi

Webhostingpad 1.99$ gibi çok ucuz bir rakam ile hosting hizmeti sunan bir firmadır. Tabiki bu fiyatı gören birinin hemen aceba neden ki demesi gerekirken biz öyle yapmadık ve uzun bir süre kullandık. Tabi sonuçta ne oldu hüsran.

Ödememizi yaptık ve hostingi kullanmaya başladık. Ardından sürekli sorunlar yaşadık. Sunucudan kaynaklı sitelerimize erişememe, yoğun ziyareti kaldıramamaya bağlı %10 işlemci kotasını aştığımız bahanesiyle banlanma. Sitelerimizin kapalı kalmasına bağlı olarak reklam gelirlerimizin durması. Liste uzayıp gidiyor...

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

:) hehehe kesinlikle katılıyorum dostum ne illet bir firmadır o ya allah düşürmesin kimseyi ellerine :)

3. palyaço

palyaço New Member

hosting ne yaaa anlamadmmm

4. Geveze

Geveze Member

Ucuzdan bedavadan kaçıcan abi. Nerde pahalı kazık bişe varsa ona yöneliceksin. Pahalıdır vardır elbet bir bildikleri

5. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

öyle deme geveze pahalı herzzaman iyi değildirki bazen çok sağlam kazık atıyorlaar

6. Geveze

Geveze Member

O zaman da slogan şu olur kazığı yediniz suyu soğuk içiniz

7. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

:)) palyoco sana katılıyorum arkdaşım :D

8. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Nerden biliyorsun en kötü olduğunu. Ben ondan çok daha kötülerini biliyorum ama şimdi isim verip rencide etmiyeyim.

9. dilokullari

dilokullari Kovulmuş Eski Üye

Ucuz hostingden kaçının derim.

10. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

kesinlikle ama iyi reklam yapıolar

11. Geveze

Geveze Member

godaddyde sağlam reklam yapıyo

12. webtalist

webtalist New Member

Vps almanız yararınıza.