1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

En iyi mp3 player proğramı

'Yazılım ve Programlar' forumunda Ekrem tarafından 30 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

merhaba gençler sizce en iyi mp3 player hangisi winamptan çok sıkıldım linux te negüzel amarog yapmışlar keşke windows tada o tadı verecek bir yazılım olsa çok isterdim herneyse sorum şu
    sizce en kaliteli mp3 player yazılımı hangisi??

Tags:
  2. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Niye Winamp mı battı. Tovbe tovbe.

3. Nesrin

Nesrin New Member

müzik dinlemek için program çok ama peki bu müzikleri indirmek için önerebilecgınız bır program yok mu?

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Ya hiç bir fikrim yok ben ya alıyorum yada internetten dinliyorum yada en güzeli son günlerde radyo ya sardım

5. numerouno

numerouno New Member

İnternetten müzik indirebileceğiniz birçok program mevcut. Ares, Limewire gibi. Bu programlar güvenlik bakımından ufak bazı zaaflar teşkil etseler de program içi ayarlar ile paylaşımları kapatarak elinizdeki mevcut arşivleri koruyabilirsiniz. Tabi indireceğiniz her programı, filmi, müzik dosyasını v.s. açmadan önce mutlak suretle virüs taraması yapmanız gerektiğini unutmayın :) Ayrıca internet ortamında izlediğiniz bir videoyu ya da dinlediğiniz bir filmi hemen o an indirmek için de kullanabileceğiniz programlar mevcut. En gelişmiş ve kullanışlı olanı Internet Download Menager (IDM)'dir. Bu program izlediğiniz video ya da dinlediğiniz müziği ortamdaki dosya formatında o an indirmenize olanak sağlar.

6. dilokullari

dilokullari Kovulmuş Eski Üye

4shared güzeldir indirmek için

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...