1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Engin yıldız studio

'Internet Reklamcılığı' forumunda nullsix tarafından 5 Mart 2019 tarihinde açılan konu

 1. nullsix

  nullsix Member

  Engin Yıldız STUDIO


  Engin Yıldız Studio 1996 yılında fotoğrafçılık serüvenine başlamıştır. Birbirinden farklı alanlarda uygun ekipman ile birlikte işine profesyonel olarak devam etmekte ve dekorasyon, mobilya fotoğrafçılığı konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şile’de yer alan stüdyo hem sakin hem de sessiz olduğu için kurucuların tercih sebebi olmuştur. Kurumsal fotoğraf çekimi yapan profesyonel markalar arasında kısa sürede yer almayı başarmıştır.

  Mobilya Fotoğrafçılığı

  Gerekli olan tecrübe, bilgi birikimi, azim ve ekip ekipman olmadan iyi bir fotoğraf çekimi yapılması zor bir iştir. Stüdyoda her işe uygun ekipman ile birlikte başarılı bir mobilya fotoğrafçısı olmayı başarmıştır. Çoğu işveren fotoğrafın yaratmış olduğu algıdan habersiz olduğu için stüdyo çekimleri sonucunda kendileri de gördüklerine hayran kalırlar.

  Fabrika ve Otel Fotoğraf Çekimi

  Farklı alanlarda uzman olmayı başarmış olan firma fabrika fotoğraf çekimi için önce çekim alanını görmek ve fabrikanın büyüklüğünü görür. Daha sonrasında fotoğraf çekimleri için ilgili ekipmanları belirler ve planlı olarak çekime başlar. Aynı zamanda otel fotoğraf çekimi hizmeti de bu ekipmanlar ve bilgili ekip ile birlikte sağlanabilir.
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...