1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkeği Mutlu Etme Sanatı

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 9 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Erkekler mutlu olur mu, olur mu ya hu bu imkansız dediğinizi duyar gibiyim. Bence de erkekler mutlu olmaz. Neden bilmiyorum ama hiç memnun erkek görmedim. Hep bir şeylere kusur buluyorlar. Hep bizde kusur arıyorlar. Onu beğenmiyorlar, bunu sevmiyorlar, en küçük tartışmada ara verelim diyorlar, kaçıyorlar, gidiyorlar…Tamam tamam susuyorum. Neymiş benim erkeklerden çektiğim. Belki de memnun olurlar, kim bilir?

  Ağınıza düşürdüğünüz, pardon evliliğe razı ettiğiniz bir erkek var diyelim. Sanmayın ki onu elde ettiniz. Asıl iş şimdi başlıyor. Onu elinize alabilirsiniz ama kolay kolay elinizde tutamazsınız. Erkekler sabun gibidir. Zaman geçtikte köpürürler ve en sonunda elinizden kayıp giderler. Onları elinizden kaçırmamak için bazı şeylere dikkat etmelisiniz.
  Gelelim erkeklerin nasıl mutlu olacağına ya da bizden ne beklediğine!
  Temiz, Tertipli ve Hijyenik Olun!

  Evlilik, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de bir düzen biçimidir. Bu düzeni yürütememek erkeğe başarısızlık gibi gelir. Dolayısıyla erkek, öncelikle evlilik düzeninin oturmasını ve rayında gitmesini ister.
  Huzurlu Olun, Huzur Verin!

  Yine kadınlar gibi erkekler de evlilikte huzur, eşi tarafından anlaşılmak, iletişim kurabilmek, dış dünyanın streslerinden sonra evde kendini kabul edilmiş ve önemsenir hissetmek ister.
  İlgili, Şefkatli ve Sevecen Bir Eş Olun!

  Hep kadınlar ister sanıyorsanız yanılıyorsunuz; erkekler de evlilikte eşlerinden ilgi beklerler. Özellikle eşleri çalışıyorsa, evdeki sorumluluklarını ihmal etmemelerini isterler. Hayat müşterek. Evdeki işleri paylaşan erkekler, arta kalan zamanda ilgi görmeyi de hak ederler.
  Ona Her Zaman Güvenin!

  Erkekler evlilikte eşlerinden güven beklerler. Sürekli kendisinden şüphelenen, sorgulayan bir eş istemezler.
  Ona Baba Olma Zevkini Tattırın!

  Evlilik, çocuk sahibi olmanın meşru yolu olarak görülüyor. Dolayısıyla erkekler, evlilikten çocuk beklerler. Tabii hazır oldukları zaman…
  Seks Konusunda Zorluk Çıkarmayın!

  Evlilik, düzenli bir seks hayatı anlamına da geliyor. Erkekler, yatakta mutlu oldukları ve mutlu ettikleri bir evlilik isterler. İhmal edilmek ve seksin az olduğu bir evlilik erkeklerin en büük korkusudur…

  Ona Annesi Gibi İlgiyle Yaklaşın!

  Erkekler, evlilik öncesi annelerinden gördüklerini de eşlerinden beklerler. Sevgi ve şefkat göstermesinin yanı sıra dağınıklıklarını toparlayıcı, hatırlatıcı ve idareci bir eş isterler.
  Hem Eşi Hem De Arkadaşı Olun!

  Erkekler, eşleriyle hemen her konuda sohbet edebilecek kadar arkadaş olmayı beklerler. Bunun yanı sıra birlikte futbol maçı izlemek gibi, erkek arkadaşlarıyla yaptıklarını eşleriyle de yapabilmek isterler.
  Onu Özgür Bırakın!

  Erkekler, evlilikte bireysel hayatlarını da rahatlıkla yaşabilmek isterler. Buna, erkek arkadaşlarıyla gece dışarı çıkmak, tatile gitmek de dahil. Eşlerinin sürekli birlikte sosyalleşme isteğinden rahatsız olabilirler.
   
  Tags:
 2. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  kızlar da okuyormu acaba bu yazıları umarım herbiri okur teker teker
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...