1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkeğin Kalp Şifresini Çözmeye Ne Dersiniz?

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 10 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Sevgiliniz konuşmadan onun düşüncelerini deşifre edebilirseniz, onun karakterini ve sizin için ideal seçim olup olmadığını anlayabilirsiniz. Testi çözüp, onun kalbini ne kadar hissettiğinize bir bakın…


  “Sevgilinizin konuşmadan gönderdiği mesajları deşifre etmeyi başarırsanız, onun karakterini ve sizin için ideal seçim olup olmadığını anlayacaksınız.” diyor “The Science of Influence: How To Get Anyone to Say Yes in 8 Minutes or Less!” (Etkileme Bilimi: 8 Dakika veya Daha Az Sürede Herkesten Evet Cevabını Nasıl Alırsınız?) adlı kitabın yazarı Kevin Hogan.

  Erkekleri okuma becerinizin olup olmadığını anlamak için aşağıdaki sorulara cevap verin.

  1- Barda görüştüğünüz erkeğiniz, bar sandalyesinde ayak parmakları içe doğru oturuyor. Bu ne anlamına gelir?

  a. Onu sinirlendiriyorsunuz.
  b. Sizden bir şey saklıyor.

  2- Buluşmanın sonunda ayrılmak üzere, kapınızın önünde duruyorsunuz. Sizi öpmek istediğini nasıl anlarsınız?

  a. Başını sağa veya sola yatırır.
  b. Dudaklarına dokunmaya başlar.

  3- Uzun zamandır birlikte olduğunuz sevgilinize başka kadınlarla birlikte olma fantezileri olup olmadığını sordunuz. Cevap vermeden önce başınızın üstünden bir yere baktı. Bu ne anlama gelir?

  a. Size doğruyu söyleyecek.
  b. Size yalan söyleyecek.

  4-Bir partidesiniz ve sizi biriyle tanıştıracaklar. Onun için odanın en güzel, en enteresan kadını olup olmadığınızı nasıl bilirsiniz?

  a. Vücudunun üst tarafı size doğru eğiktir.
  b. Yüzü tam size dönüktür.

  5- Bir buluşmada, bir aydır birlikte olduğunuz sevgiliniz: “Son zamanlarda işlerim çok kötü gitmeye başladı” diyor. Bu kelimeler ne zaman bir ayrılık mesajı içerir?

  a. Bunları buluşmadan sonra, iyi geceler öpücüğüyle birlikte söylerse…
  b. Sizi dışarı çıkarmak için almaya geldiği anda…

  6- Birlikte bir kafede oturuyorsunuz ve sevgiliniz, ellerini avuçları yerde, masanın üzerinde tutuyor. Bu duruş ne anlama gelir?

  a. Kontrolü elinde tutmak istiyor?
  b. Konuşmak istemiyor.

  7- Orlando Bloom’a tıpatıp benzeyen biri yan masanızda oturuyor. Sizden etkilendiğini gösteren ipucu ne olabilir?

  a. Ne zaman bardağınızı masadan kaldırırsanız, o da bardağını masadan kaldırıp, ağzına götürür.
  b. Bakışlarını yakaladığınızda size gülümser.

  8- Yeni sevgilinize onunla bir hafta sonu kaçamağı yapmak istediğinizi söylediniz. Fikrinizi beğenmediğini gösteren ipucu ne olabilir?

  a. Yüksek sesle: “Olabilir, iyi fikir” demesi.
  b. “Aaa…” diyerek evet demeden önce ayaklarını oynatması.

  9- Bir barda bir yakışıklıyla sohbet ediyorsunuz ve aranız iyi olmaya başladı. Yarım saatlik bir sohbette, isminizi en az on kez söylediğini fark ettiniz. Bu neyi gösterir?

  a. Sizi kullanmaya çalışıyor.
  b. Size doyamıyor.

  DEĞERLENDİRME

  Cevaplarınızın çoğu a ise:

  Erkekleri iyi okuyabiliyorsunuz. Erkeklerin mesajlarını o kadar iyi yorumlarsınız ki, bir erkek radarı olabilirsiniz. Örneğin, ayrılmadan önce bir dahaki buluşmanız hakkında konuşurken, işlerinin yoğunluğundan ve karışıklığından bahseden bir erkeğin, sizinle görüşmeye niyeti olmadığını anlarsınız.

  Buluşmadan sonra, kapının önünde dikilirken başını bir yana yatırarak size bakan erkeğin de mesajını açıkça alırsınız. Bir şey istediklerinde başlarını aynı şekilde tutan çocukları hiç unutmadığınız için, sevgilinizin de sizden duygusal anlamda bir şey beklediğini bilirsiniz.

  Vücut Dili Araştırma Enstitüsü Başkanı David B. Givens’a göre, hayattaki değişik durumlar arasında çok kolay bağlantı kurarsınız, o yüzden sevgilinizin mesajlarını okumak sizin için zor değildir.

  Aynı şey olumsuz davranışlar için de geçerlidir: Eğer bir erkek sohbet sırasında isminizi defalarca tekrarlarsa, şunu hatırlarsınız: “Son defa ismimi bir iş arkadaşımın ağzından bu kadar fazla duymuştum. Bana uzun bir hikaye anlatıp, beni kandırmaya çalışmıştı.” Bunu anlamanız, değerli zamanınızı yanlış erkeklerle harcamanıza engel olur.

  Cevaplarınızın çoğu b ise:

  Erkekler tarafından kolayca kandırılıyorsunuz. Erkekleri anlama sisteminizi gözden geçirmeniz gerekir. Çoğunlukla yanlış cevap verdiğiniz için kendinizi kötü hissetmemelisiniz. Vücut dili yorumunun zekayla hiç alakası yok. En mantıklı kişiler bile, vücut dilini doğru yorumlamakta zorlanır” diyor Givens.

  Sessiz ipuçlarına dikkat etmeye çalışın: Kadınlar genelde konuşkandır, onlar bir erkeği dinlediklerinde kelimelere dikkat edip, vücut dilini pek dikkate almazlar. Örneğin hafta sonu bir teklifle geldiğinizde sevgilinizden “evet” cevabını almakla o kadar meşgul olursunuz ki, bu “evet”i nasıl söylediğine dikkat etmezsiniz. Buna dikkat etmek için sesini duymamaya çalışın. Bu, sessiz TV seyretmeye benzer. Ses gelmeyince, cevabı jestlerden ve mimiklerden anlamaya çalışırsınız, ki gerçek cevap odur.

  Aynı şekilde, bazı durumlarda karşınızdaki erkeğin belli bir şey düşünmesini istersiniz, örneğin sizi seksi bulmasını… O zaman daha çok belli olan jestlere dikkat edersiniz, gülümsemesi gibi. Ama gülümsemenin iki anlamı olduğunu unutursunuz ve sizin almak istediğiniz mesaja uyan anlamı algılarsınız. Halbuki bir gülümseme rahatsızlık belirtisi ve bazı şeyleri centilmenlik adına yaptığını da gösterir.

  Kontrol altında tutulabilen davranışlara değil, her zaman kontrolsüz olarak yapılan hareketlere dikkat etmelisiniz; bardağı aynı zamanda sizinle kaldırması gibi.
   
  Tags:
 2. palyaço

  palyaço New Member

  işte bukadar zeki deilim!!!!!!
   
 3. Ekrem

  Ekrem CEO Site Yetkilisi

  :D oda güzel
   
 4. palyaço

  palyaço New Member

  eeeee ben güzelim :))))
   
 5. MaRLeY

  MaRLeY Moderator

  :)))))))))) bende ama kafam güzel
   
 6. palyaço

  palyaço New Member

  yok ben içmeden güzelimmmmmm :)
   
 7. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Demek ki bide içsen havandan geçilmeyecek.
   
 8. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  milleti kalp hacker ı yapcaklar ya bu yazı yayından kaldırılamalı bence :D
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...