1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkekler Bu Kadınlardan Nefret Ediyor

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 9 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. FanClup

FanClup Moderator

Erkekler sevmedikleri kadınca halleri açıkladı. İşte erkeklerin acımasız itirafları.. Erkeklerin kadınlarda sevmediği şeyler. Bir erkek sizden aniden soğuyorsa, belki de nedeni budur..Erkeklerin kadınlardan uzaklaşma, soğuma ve ayrılma nedenleri. Bu sebepler her ne kadar ilk bakışta basit gibi görünse de aslında erkekler gerçekten de bunlara dikkat ediyor.

Bir kadın eğer;
    Çocuk gibi konuşup duruyor, böylece sevimli olduğunu ve her istediğini yaptırabileceğini düşünüyorsa,
    Vücut kıllarını temizlemekte hassas değilse, kolları ve elleri üzerinde tüyler varsa,
    Bir toplumda özellikle kalabalık arkadaş toplantılarında sürekli kendini göstermeye çalışıyor, çok konuşuyor ve ilgi çekmeye çalışıyorsa,
    Aşırı makyaj ve süsü seviyor, olur olmaz her ortamda ve zamanda süsleniyorsa,
    Kendi parasını kendi kazanmak yerine, buna imkanı olduğu halde erkekten para bekliyor, her sorunu erkeğe yıkıyorsa,
    Doğallıktan uzaksa, yapmacık konuşmalar ve davranışlar gösteriyorsa,
    Bir erkek gibi aşırı alkol alıp sarhoş oluyor ve kendini dağıtıyorsa erkekler tarafından cazibesini kaybediyor.
    Bir kadın güzel bir espriye gülmüyorsa, o kadın hayatı fazla ciddiye alıyordur bana göre. Gülmek için her fırsat değerlendirilmeli diyen erkekler çok ciddi kadınlardan uzaklaşıyor.
    Kız arkadaşım ne kadar yoğun olursa olsun, bana ayırması gereken zamanı dengeleye bilmeli, benden de ona zaman ayırmamı beklememeli diyen erkekler sanırım çok bencil. Sizce de öyle değil mi hanımlar?

Tags:
  2. MAKBULE

MAKBULE New Member

Herşeyin azı karar çoğu zarar derim.. Dozunu kaçırınca çocuk gibi konuşup sevimli oldularını sananlardan soğuyabiliyolar doğrudur , Bakımsız kadınları sevmezler ama fazla süslü olanlarıda sevmezler , Para vermeyi de çok sevmezler ama kendi parasını kendi kazanan hırslı kadınları da , zaman zaman eşiyle yada kız arkadaşı herneyse birlikte alkol almak isterler ama fazla alkol alan kadınlardan nefret ederler.. v.s. v.s. Haklılarda .... Biz kadınlarda aynı değilmiyiz zaten...........................

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

tamam tamam da bu özellikleri herkes istemez ki mesela bana çocuk gibi davranması sorun çıkartmazken heryeri kıllı tüylü oluşu rahatsız eder yani hepsini bir kızdan istemek o kızı mahveder çünkü mümkün değil ki zaten sanmıyorum bunların hepsini isticek erkek olduğunu

4. palyaço

palyaço New Member

zaten ben bi çocugum çocuk gibi konuşsam nolur konuşmasam nolur????

5. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

işte işin kıvamı önemli yoksa kim 30 yaşındayken 5 yaşındaki bir çocukla çıkmak isterki

6. palyaço

palyaço New Member

ez azından ben istemem onu biliyorummmmm....

7. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Yav Seda Sayan yaz geç. İrdeleme hayattan soğursun.

8. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

nasıl yani ??

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...