1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkekler Nelerden Kaçar

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 27 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Erkeklerin hangi tip kadınlardan uzaklaştığını öğrenin…
  Yapılan bir araştırma sonucu, kadınların kaçınması gereken belli başlı davranışları ortaya çıkardı. Bu doğrultuda erkeklerin hangi davranışlarımızdan dolayı uzaklaştığını belki de artık tahmin edebileceğiz.

  Erkekler duygularını nazik, zekice, uygun ses tonu ile tüm açıklığı ile belirten kadınlardan hoşlanırlar. Belki bu durum erkekleri küçük de olsa itebilir. Bu durumda gerçekçi olmakta fayda var ve bir de siz düşünün. Karşınızda sürekli kendisini kontrol eden biri var, her hareketi nazik ve düşünceli. Siz de rahatsız olmaz mısınız?

  Sevgilisinden sürekli pahalı ve lüks mutluluklar bekleyen kadınlar, erkekler için kaçılacaklar listesinde. Unutulmaması gereken en önemli şey, mutluluk ve huzurun ilişki içinde para ile sağlanamayacağı. Bazen erkekler için sarılmak, onları dinlemek ve sadece gözlerinin içine bakmak bile mutluluk kaynağı olabilir. Bu yüzden onunla vakit geçirmek için sürekli para harcanacak bir şeyler planlamanıza gerek yok.

  Kadılardan kaçmak için bir diğer nokta ise, sürekli haklı olduğunuzu savunmak ve ilişkide erkek arkadaşınızın düşüncelerini her zaman yanlış olduğunu vurgulamak. Öncelikle erkek arkadaşınızın fikirlerini dinleyin ve her zaman sizin haklı olduğunuzu düşünmekten kaçının. Bu döngü zamanla onu aşağılayıcı ve kırıcı bir hale gelebilir.

  Ona karşı sürekli paranoyak mı davranıyorsunuz? Bu davranışlarınızı kontrol altına alma zamanınız geldi. Gün içinde sürekli aranmak ve haberleşmek, sürekli ne yaptığını sormak ve sürekli onu kontrol altında tutmak zaman içinde ilişkinize zarar verecek davranışlardır.
   
  Tags:
 2. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Valla bana bişey yapmasına gerek yok. Ben biriyleyken üzerime sorumluluk uğrayacak ya. Heh işte ben o sorumluluktan kaçarım. Yukardaki yazı beni yansıtmıyor.
   
 3. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  seks yapmayan kadınlardan kaçtığı kesin
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...