1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkeklerden Sıcak Tavsiyeler

'Cinsellik' forumunda FanClup tarafından 10 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Cosmopolitan dergisi tarafından yapılan araştırmada, çeşitli yaş gruplarındaki erkeklere en unutulmaz cinsel anıları soruldu.İşte erkeklerin cinsellikte ne istedikleri ve etkisinde kaldığı deneyimleri. Gerçek seks tavsiyelerini okumaya ne dersiniz?

  1) “Sevişirken sutyeninin üzerinde kalmasına bir itirazım olmaz. Çünkü seksin en heyecanlı anında onu kendi ellerimle çıkarmak daha çok hoşuma gidiyor.”

  2) “Öpüşürken bir yandan saçları mı karıştırması ve arada çekmesi çok hoşuma gider. Saç köklerimde parmak uçlarıyla çizdiği dairelerle de beni normalden fazla heyecanlandırabilir. Bir yandan dilinin ağzımın içinde dolaşması ise bu harika etkiyi daha da artırır.”

  3) “Kadınlar vücutlarının bazı bölgelerine dokunulmasından veya oraların öpülmesinden ne kadar hoşlanıyorsa, bizim de bazı hassas noktalarımız var. Örneğin ben göğüslerime dokunulmasından çok hoşlanıyorum. Sevişme esnasında göğüs uçlarımı hafifçe mıncıklarsa hiç de fena olmaz.”

  4) “Kız arkadaşım sevişirken omuzlarımı ısırdığında deliriyorum. Bunu abartmadan yapması olaya ayrı bir çekicilik karıyor. Ayrıca bu şekilde, benim de biraz sert olabileceğim konusunda yeşil ışık verdiğini düşünüyorum.”

  5) “Bana öyle bir şey söylemeli ki, çok şaşırmalıyım. Bir keresinde bir kız arkadaşım sevişirken hafifçe saçlarını çekmemi istemişti. O anda sanki bir düğmeye basılmış tahrik olmuştum. Onun saçlarını çekerken yüzünde oluşan ifade ise anlatılmaz derecede seksiydi.”

  6) “Sevgilimin yatakta ne istediğini belli etmesine bayılıyorum ama bunu konuşarak değil hareketleriyle yapmak. Çünkü gereksiz bir cümle heyecanı yok edebilir. Beni elleriyle yönlendirmesi yeterli diye düşünüyorum.”

  7) “Kendi ellerini kullanarak ona nasıl dokunmamı istediğini bana gösterebilir.”

  “Karım bazen hiç beklemediğim anlarda, örneğin tam yatakta kitabımı okurken üzerime atlıyor. Kitabımı yere fırlatıyor ve beni kelimenin tam anlamıyla yatağa yapıştırıyor. Bu şekilde kontrolü sertçe ele geçirip bir dahaki hamlesini merak etmemi sağlıyor.”
  9) “Bir keresinde bir kızla birlikte duşa girmiştim. Suyun altında öpüşürken birden arkasını dönüp duvara yaslanmıştı. Bundan sonrasının nasıl devam etmesini istediğini bu şekilde bana göstermişti. Hiçbir itirazım olamazdı tabii ki!”

  10) “Sevgilim her sevişmemizde adımı fısıldıyor. Bu yüzden her seferinde, bütün gün bu anı beklediğini düşünüp daha çok heyecanlanıyorum.”

  11) “Beklemediğim bir anda, birden yanıma gelip kulağıma benimle olmak istediğini fısıldarsa çıldırırım. Gün içinde telefonuma SMS yollayarak da aynı etkiyi yaratabilir.”

  12) “Biz erkekler, kadınların üstte olduğu pozisyonları çok severiz çünkü: Tüm işi bizim yapmamız gerekmez ve arkamıza yaslanıp sizin hareketlerinizi izleriz, işte bu yüzden üstteyken ne gibi hünerler sergilediğiniz büyük önem taşıyor.”

  13) “Sevgilim sevişmeye başlamadan önce müzik setine hareketli CD’ler koymayı çok seviyor. Çünkü sevişmeyi müziğin ritmine göre yönlendiriyor. Bu bence tek kelimeyle harika.”

  14) “Ön sevişme sırasında öpüşmek üzereyken kendini çeken kadınlar beni çıldırtıyor. Onu yakalamak için zorlanmam gerekiyor ama bu bir oyun haline gelince ikimiz de çok eğlenebiliyoruz. Böyle durumlarda daha şiddetli orgazmlar yaşıyorum.”
  15) “Birkaç yıl önce çıktığım bir kız, bir parti esnasında beni banyoya sürüklemişti. Böyle şeylerin ancak filmlerde olabileceğini düşünürdüm ama öyle bir sevişmeyi bir daha yaşamadığımı söylemeliyim. Bu kadar sabırsızlandığını bilmek beni delirtmeye yetmişti.”

  16) “Tam olarak öpüşmeye başlamadan önce üst dudağım üzerinde diliyle daireler çizmesi çok hoşuma gider. Burası çok fazla dokunulmayan bir bölge olduğundan, her zamankinden farklı erotik duygular yaşadığımı hissediyorum.”

  17) “Üzerine erkek arkadaşının gömleğini giyerek evin içinde dolanmak artık klişe bir hareket oldu. Tüm filmlerde de karşımıza çıkıyor. Ama kız arkadaşımın benim V yakalı atletimi giymesi gerçekten de kışkırtıcı olur.”

  18) “Seviştiğim kadının bana ‘Daha hızlı’ demesi çok hoşuma gidiyor. Böylece yaptıklarımdan memnun olduğunu anlıyorum.”

  19) “Kız arkadaşım, seviştikten sonra yatakta yan yana yatarken bana iyice sokuluyor. Birbirimize sıkı sıkı sarılmışken elleriyle boynumdan başlayıp aşağılara kadar inerek her yerimi okşuyor. Öyle mest oluyorum ki, onun kollarında hemen uykuya dalıyorum.”

  20) “Eski sevgilim normalde fazla makyaj yapmaktan hoşlanmazdı. Her zaman doğallıktan yana olduğunu söylerdi. Ama sevişmeden önce mutlaka değişik bir makyaj yapar ve olduğundan daha farklı bir kadına dönüşürdü. Bazen kıpkırmızı bir ruj sürer bazen de simsiyah bir göz makyajı yapardı. Kendisini bir anda bambaşka bir kadına dönüştürebilmesini çok vahşi bulurdum.”

  21) “Sevişirken karımın arada sırada beni öpmeyi bırakıp göz kapaklarımı yumuşakça öpmesine bayılıyorum! O anda kendimi ona inanılmaz derecede yakın hissediyorum.”

  22) “Örneğin sinemada film izlerken çok ama çok yavaş bir şekilde bacaklarımı okşaması beni çıldırtır. O anda beni istediğini ve filmi bırakıp eve koşmamız gerektiğini anlarım.”

  23) “Üzerimdeyken gözlerimin içine bakarak hafifçe dudaklarını ısırması beni ne kadar çok istediğini gösterir. Bana bunu yapan kadını ve o bakışı asla unutmayacağımı söylersem hiç de abartmış olmam!”

  24) “Çok hafifçe saçlarımın bittiği yeri öptüğünde fazlasıyla tahrik oluyorum. O anda saç köklerim otomatik olarak dikleşiyor.”

  25) “Erkek kardeşimle birlikte yaşıyorum. Kız arkadaşım bize kalmaya geldiğinde sessiz olmamız gerekiyor çünkü kardeşimin rahatsız olmasını istemiyoruz. Ama yine de bazen sesimiz yanlışlıkla da olsa yükseliyor, işte o zamanlarda onu gürültü yapmaktan korkmayacak kadar çıldırttığımı düşünüp mutlu oluyorum.”

  26) “Kız arkadaşım bir keresinde bana durup dururken ‘İçime hiçbir şey giymedim’ deyip yanımdan uzaklaşmıştı. Şaşkınlık içinde ona bakarken bana göz kırpıp yatak odasına geçmişti. Tabii ki arkasından gitmekten başka bir şey yapamazdım!”
  27) “Sevgilim fular takmaktan çok hoşlanıyor. Ve her fular taktığında akşam ateşli bir seksin beklediğini anlıyorum. Çünkü her seferinde kendisini o fularla yatağa bağlatmaktan çok hoşlanıyor. Evet, bana ne yapmamı istediğini söylüyor ama sonrasını ben istediğim gibi yönetiyorum.”

  28) “Nişanlım evin içinde hep rahat şeyler giymekten hoşlanır. Bazense beyaz dar tişörtün içine kırmızı bir sutyen giyiyor, işte o zaman üzerine atlamamak için kendimi zor tutuyorum.”

  29) “Her şeyi benden beklemeyen kadınları çok seviyorum. Sevişmeyi o yönlendirsin demek istemiyorum. Ama arada sırada sevişirken kendi kendisine dokunmaya başlaması çok kışkırtıcı olabilir.”

  30) “Telefonunun kamerasıyla bizi sevişirken videoya alabilir. Sonrasında onu izlemek porno film izlemekten çok daha güzel olur. Aslında birkaç video yapıp onlardan güzel bir ilişki arşivi oluşturmak isterdim ama maalesef ki yaşadığımız iletişim çağında bunu hiçbir kadın kabul etmiyor.”

  31) “Sevişirken üzerimizde dönen bir vantilatör muhteşem olurdu. Hem bu sıcak havalarda terlemez hem de uçuşan saçlarıyla birlikte ortaya çok güzel bir görüntü çıkarırdık.”
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...