1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Erkeklerin En Sevdiği Kadın Tipleri

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 6 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Erkeklerin en sevdiği kadın tipi şaşırttı

  ABD’de Pennsylvania Devlet Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre erkeklerin bir kadında aradığı özelliklerin başında esprili olması geliyor. Araştırma sonuçlarında güzelliğin, çekiciliğin arka sıralarda kalması şaşırttı.

  Araştırma ekibinden Prof. Garry Chick, “Kadının esprili olması onun genç ruhlu olmasının ve doğurganlığının sinyallerinden. Bu nedenle erkekler uzun süreli beraberliklerinde esprili kadınları tercih ediyorlar” dedi.

  Araştırmada, “En çekici kadın hangisi?” sorusunun yanıtları arasında esprili birinci sırayı, eğlenceli üçüncü sırayı, şakacı beşinci sırayı alırken fiziksel anlamdaki çekicilik çok aşağılarda, dokuzuncu sırada yer aldı.

  ERKEĞİN DE ESPRİLİSİ MAKBUL

  164 erkek ve 89 kadın üzerinde yapılan araştırmaya hala üniversite öğrencisi olan 18 ile 26 yaşları arasında gençler katıldı. Kadınların erkeklerde aradığı özelliklerde ise espri anlayışı olması, eğlenmeyi sevmesi ve şakacı olması da sırasıyla ikinci, üçüncü ve dördüncü sırayı aldı.Erkeklerin en sevdiği kadın tipi şaşırttı
   
  Tags:
 2. Ekrem

  Ekrem CEO Site Yetkilisi

  evet genelde espiri yapan kadınlar çekici bulunur (abartılı çirkin olmadıkça :)) ama şunu anlıyamdım şakacı espirili veya eğlenceli arasında ki 3 farkı anlatcak biri vaarmı :D orda koptu kayış bende
   
 3. palyaço

  palyaço New Member

  bence saçmalamışlar
   
 4. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  katılıyorum eğlenceli olmalı kadın
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...