1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Exten Next Olmaz

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 9 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  En iyi arkadaşınıza aşık olma durumunu düşünün. Hani birkaç hafta önce bahsettiğim o korkunç durumu. Şimdi onun ruhunuzda yarattığı tahribatı beşle çarpın. İşte eski sevgiliyle arkadaş kalmak bu kadar kötüdür, gereksizdir ve yersizdir.

  Hayatım boyunca çok tartıştım bu konuda insanlarla. Beni medeni olamamak, köprüleri yıkmak, gemileri yakmakla suçladılar. Ama olayın biraz derinine indiğimde eminim sizde bana hak vereceksinizdir. Vermeseniz de olur, ben davamda kararlıyım. Eğer büyük bir aşk yaşadıysanız, sonra ayrıldıysanız üstelik bu ayrılık sizde derin yaralar açtıysa ve bütün bunlara rağmen o insanla hala görüşmeye devam ediyorsanız bilin ki zor ve sıkıntılı zamanlar sizi bekliyor. Neden mi?

  Çünkü aşk bitse de tutku bitmez. Ve siz her seferinde “bu sondu” diyen ve en basit bir one night standten bile basit sevişmeler yaşarsınız.

  Çünkü terk edilen taraf hep bir umut besler ve yaptığınız her hareketten bir anlam çıkarır, acı çeker, hayatınızda başkasının olmasına katlanamaz, kıskanır, saçmalar, ama hep bekler.

  Çünkü daha önce sizin tuttuğunuz bir eli karşınızda başkasının tutması her insan için sinir bozucudur.

  Çünkü arkadaşlar birbirlerinin düğün davetine katılabilirler ama eski sevgililer asla…

  Çünkü terk eden tarafsanız, o kırılır üzülür diye hiçbir özelinizi onunla paylaşamazsınız ama arkadaşlar sırlarını paylaşırlar.

  Çünkü yeni insanlara şans vermeniz zorlaşır.

  Çünkü ayrılırken terk eden taraf “arkadaş kalalım” diyerek aklınca size lütufta bulunarak onurunuzu daha da fazla küçültmüştür aslında…

  Çünkü ayda yılda bir buluşup kahve içtiğiniz ve bazen “kahve içmekle kalmadığınız” ama sonrasında “herkes kendi yoluna” dediğiniz birisi arkadaşınız olamaz…

  Ve bu “çünkü”ler böyle uzar gider…

  Size eski sevgililerinizle düşman olun, yolda görünce kafanızı çevirin ya da hal hatır sormayın demiyorum. Ama geçmiş geçmiştir, her gördüğünüzde ya içinizi kanatacak ya da acıyarak bakacağınız biriyle görüşmenin de bir mantığı yok.

  Bırakın siz de kendi yolunuza devam edin o da.

  Bu yüzdendir ki ne zaman sinirimi bozan bir erkek bana “İstersen arkadaş kalalım” dediğinde söylediğim tek cümle “Yeterince arkadaşım var bir yenisine şu sıra pek ihtiyaç duymuyorum” oluyor.
   
  Tags:
 2. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  o nasıl bir başlık arkdaş
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...