1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Fotoğraf makinesi

'Fotoğraf Makineleri' forumunda mehmet863 tarafından 16 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. mehmet863

mehmet863 New Member

Fujıfilm AVX 350 makine aldım 1,280 x 720 pikse çözünürlük iyi midir sizce arkadaşlar .....?

Tags:
  2. mehmet863

mehmet863 New Member

Fujıfilm AVX 350 makine aldım 1,280 x 720 pikse çözünürlük iyi midir sizce arkadaşlar .....?

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

sanırım yanlış biliyorsun dostum o makina (4:3) 4608 x 3440 / (3:2) 4608 x 3072 / (16:9) 4608 x 2592
    çözünürlüğünde çekim yapıyor

4. MaRLeY

MaRLeY Moderator

bu aletlerin akıllı çekim modları çok keyifli çok enteresan özellikler koyuyor fuji ben yarı profesiyonel olanlarını seviyorum ama genelde yazılımları biraz gıcık oluyor bunu denemedım ama umarım bu modelde düzeltmişlerdir

5. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Ya makinen iyi olacağına fotoshop programın iyi olsun. istediğin resme istediğini eklersin.

6. Onur1988

Hayırlı olsun.

7. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

hayırlı olsun çektiğin bir kaç fotoğrafı paylaşırmısın görmek istiyorum da

8. Onur1988

Ya bu nasıl istek adam ya hep manitasının fotosunu çekmişse senle paylaşmak zorundamı. Allah allah.

9. Geveze

Geveze Member

Demo fotoları görelim

10. selcuk

selcuk Member

Onur adam çektiği otu böcek resimlerini koy diyor zaten içiniz hemen fesat olmasım hem facebook ta kerkezin erkek arkadaşı kız arkadaşıyla resimleri var. Orda sorun olmuyada burdamı sorun olucak diyosun yeni ? ? ?

11. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

katılıyorum :)

12. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

sanırım hala örnek foto yok yada vaz geçildi :)

13. BuBazaar

BuBazaar New Member

Cevap: Fotoğraf makinesi

Bence çok kötü :( Cep telefonları bile daha yüksek çözünürlükte fotoğraf çekiyor :(

14. selcuk

selcuk Member

Cevap: Fotoğraf makinesi

bence makinanında kalitesi önemli ama çektiğin resimde katraja neler yerleştirdiğin daha önemli . . .

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...