1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Hangi Hava yolu şirketi

'Tanışma & Kaynaşma' forumunda selcuk tarafından 10 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

?

Hangi hava yolları ile uçuyorsunuz.

Bu anket 8 Ekim 2013 tarihinde kapatılmış.
  1. Türk hava yolları - Anadolujet

50.0%
  2. Atlas air

100.0%
  3. Onur air

50.0%
  4. pegasus

50.0%
  5. Diğer

0 oy
    0.0%
Birden fazla oya izin veriliyor.
  1. selcuk

selcuk Member

Hangi hava yolları ile uçuyorsunuz.

Siz hangisi daha iyi neden ? ? ?

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Cevap: Hangi Hava yolu şirketi

bence olay türk hava yollarında iyi çalışıyorlar

3. ErdemEry

ErdemEry Mobil Cihazlar Bölüm Yöneticisi

Birkaç fikir beyan edeyim tecrübelerime göre.
    Sunexpress vasat bir firma bir kere bindim bir daha bedava verseler binmem sanırım.
    Pegasus iyidir, kalkış inişlerde hiç sorun sarsıntı yaşatmıyor pilotlar sağlam fakat okadar para veriyorsun ama uçaktayken suyu bile satıyolar, hizmet yönünden kötüler.
    Anadolujet ikramıyla ucuz fiyatlarıyla beni cezbeden firma. Thy nin eski uçaklarını kullanıyor diyenlere şunu diyebilirim pegasusun uçaklarından yeni uçaklar. Thy nin kampanya dönemlerinde thy den bilet almaya çalışırım, en iyisi malesef o. Üst seviyeye hitap etmesi pek hoşuma gitmiyor.
    Atlasjet ve borajet e hiç binmedim onlar hakkında yorum yapamıyorum.
    Umarım faydalı olur iyi uçuşlar dilerim :)

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

atlas anadolu jet gibi bir firma hizmet konusunda çok iyiler bora jet i bende hiç denemedim ama sana katılıyorum üst seviyenin olmaması daha iyi oluyor yani sonuçta ucuz bilet almak istiyorsak ki tr içi uçuşlarda en iyisi bence vip ile uğraşmanın anlamı yok ha bide işin öte ki boyutu var vip için adam 300 verip aynı uçakta ben 100 verince :) asıl işte ozaman ben kendimi vip gibi hissediyorum :D

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...