1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Hırsız

'Komik Fıkralar' forumunda FanClup tarafından 11 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Hırsızın biri herhangi bir evin çatısına çıkmış ve bir anten kablosunu kesmiş. Evin reisi de tam tv'ye dalmışken yayın kesilince televizyonunu kurcalamış ama 'bozuldu herhalde' diyerek yatmış.

  Ertesi gün adam işe gittikten sonra hırsızlardan biri kapıyı çalıp adamın karısına: 'Yenge abi gönderdi beni. Sizin televizyon bozukmuş herhalde alın da bir bakın dedi.' demiş. Saf kadın da televizyonu vermiş.

  Akşam adam eve gelip de televizyonu görememiş ve karısından olayı öğrenince dumura uğramış tabi.

  Hemen o hafta sonu balkonda keyif yaparlarken bizim hırsız aşağıdan ıslık çala çala onlara bakarak geçerken, kadın hırsızı tanımış ve 'Bak bey! Televizyonu çalan adam işte buydu!' demiş. Adam bunu duyunca pijamalarla hırsızı kovalamaya başlamış. 5 dakika sonra diğer hırsız adamın evine gelip, karısına 'Yenge, ben polisim abi hırsızı yakaladı şimdi karakoldalar pantolonuyla, cüzdanını ! istiyor.' demiş ve kadın da vermiş tabiki (?) normal olarak.

  Adam hırsızı uzun bir süre kovaladıktan sonra kan ter içinde eve dönmüş. Vee yine dumur! Adam artık karısını ne yapmış bilemiycem...
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...