1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Hpi Sprint 2 ineleme

'RC Model' forumunda Ekrem tarafından 31 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Hpi firmasının uzun bir süredir üzerine titrediği ve satış rekorları kıran sprint 2 şasesini inceleyeceğiz öncelikle rtr yani sürüşe hazır satışta bulunan araçların keplerinden bahsedelim ardından da şaseye bir giriş yapalım öncelikle şunu belirtelim kep olarak aktif satışta 8 çeşit model sunuluyor bunlar

2010 Chevrolet Camaro

108765_02w.jpg 108765_07w.jpg

Ford mustang rtr-x
    threequarter.jpg

2012 Porsche 911 GT3 RSR
    expo.jpg

BMW M3

looksgreat.jpg

Porsche 911 GT3 RS

looksgreat.jpg

1969 Chevrolet Camaro

IMG_2692AHt.jpg

keplerimiz bunlar gelelim şaselere şase olarak karşımıza sport flux waterproof diye 3 model çıkıyor sportla waterproof ta motor esc ve tüm teknik donanımlar aynı tek fark birinin su geçirmez oluşu flux modeli ise fırçasız tercih edenler için tasarlanmış bir model

callout.jpg

flux_chassis_callout.jpg
    herşey tamam hadi birde test sürüşelrini incelemeye alalım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
    Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

hpi sprint 2 full mod parçaları

şuana kadar sprint 2 hakkında dilim döndüğünce anlattım performans olarak çok başırılı bir araç ağırlık olarak sport model batarya dahil 1,3 kg cıvarı geliyor batarya yok ken 1 kilo cıvarlarında dolanıyor flux ve waterproof modelleri ise biraz daha ağır olarak karşımıza çıkıyor
    bazı kullanıclar elinde waterproof flux modellerini hafifletmek amacıyla su geçirmez kutuları söküp atıyorlar eğer su drencine maruz kalmıcaksa araç
    ağırlığı aslında diğer modellere göre oldukça iyi sayılabilecek sprint 2 bazı kullanıların daha da hafifletme istekelri üzerine bir çok aksesuarlar çıkartıldı bunlardan bazılarını inceliyelim

19-019-1.jpg

1021481d1358893860-hpi-sprint-2-mods-making-silk-purse-sows-ear-dscn4566.jpg

exo1164.jpg

120327014138_img_1974.jpg

lhpic3107.jpg

buna benzer karbon şase uygulamarının dışında birde kendi başına yapılan çalışmalar var genelde ise karbon şaseyi alıp 2. defa cnc ye sokup o şaseyide hafifletiyorlar gereksiz bir çok noktasını kesip dahada hafif hale getiriliyor

mod işlemleri bitmiş bazı örnekler

sprint 2 001.jpg

sprint 2 003.jpg

IMG_7293.jpg

Bottom.jpg

DSCN4654.JPG

electronics.jpg

Fronendinside.jpg

frontview.jpg

electronicstop.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
  3. Desert Eagle

Desert Eagle New Member

gerçekten güzel bir paylaşım. bmw ve rtr-x kepleri gerçekten çok güzel duruyor ancak sadece 911 ler biraz alçaltma istiyor gibi

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

bana kalsa ben o bmw yide keserim :)

5. Desert Eagle

Desert Eagle New Member

bmw den ne istiyon arkadaş sen tipsiz 911 len uğraş

6. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Cevap: Hpi Sprint 2 ineleme

ne güzel gidişleri var öyle ya sanki gerçek araba gibi

7. obadem

obadem New Member

2010 camarro

8. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

evet oda fena değil ama yerden yüksek bir kep olduğundan nasıl olur elde görmek gerek

9. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Hpi'ı bilmiyorum ama benim bu zamana kadar üstüne titrediğim bir şasem olmadı. Olsada üzerine nasıl titriyeceğimi bilemezdim herhalde.

10. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Hpi'ı bilmiyorum ama benim bu zamana kadar üstüne titrediğim bir şasem olmadı. Olsada üzerine nasıl titriyeceğimi bilemezdim herhalde.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...