1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

İlişkiler Üzerine Sözler

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. FanClup

FanClup Moderator

Hiç evlenmedim çünkü gerek yoktu. Evimde bir kocanın yerini doldurabilen üç hayvan besliyorum:
    Her sabah hırlayan bir köpek,bütün gün küfür eden bir papağan ve geceleri geç gelen bir kedi...
    Marie Corell

Şahsen, yirmi dördüne kadar "doğru" adama rastlamadıysa, bir genç kızın şanslı olduğunu düşünüyorum...
    Deborah Kerr (Women's Wit and Wisdom )

Evlenmek isterim, çünkü bir erkeğin her gece benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olması fikri hoşuma gidiyor.
    Carrie Snow

Soru: Erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar?
    Cevap:
    Siz pişirirsiniz/erkek yer;
    Siz temizlersiniz/erkek kirletir;
    Siz ütülersiniz/erkek buruşturur.

Bütün erkekler sıkıcı, kaba, cimri, sapık ve çeşitli türlerde manyaktır demek istemiyorum. Ama ihtimaller öyle gösteriyor ki,insaniyet ölçülerine uyan birini bulana kadar yukarıdakilerin çeşitlemeleriyle çıkmak zorunda kalacaksınız....
    Audrey Norris

Bir erkeği tanımlarken birçok kelime kullanabilirsiniz. Onun için nazik,sevgi dolu, düşünceli diyebilirsiniz. Bu yalan olur ama yine de söyleyebilirsiniz.
    Anonim

Bütün bir gün boyunca parlak espriler patlatan bir erkek kadar hiçbir şey beni korkutamaz...
    Mme de Sévigné

Erkeklerin en sık yaşadığı hayal kırıklığı,bir kadının da bir beyne sahip olduğunu fark etmeleridir...
    Margaret Mitchell ( Rüzgar Gibi Geçti )

Neden kadınlar ısrarla "gizemli" olarak tanımlanır?
    Herhalde organik ve psikolojik yapılarını gizledikleri için değil, erkelerin bu yapıları keşfetmek için hiçbir zaman çaba göstermedikleri için olsa gerek.
    Ruth Herschberger ( Adam's Rib )

Bir erkek için, kadınların onun evlenme teklifini reddetmesi daima anlaşılmaz olmuştur.
    Jane Austen

Gerçeği bildikleri için erkekler kadınların dedikodu yapmasından hiçbir zaman hoşlanmamışlardır; yani ölçülüp biçilip mukayese edildikleri durumdan.
    Erica Jong

Kadınlar yüzyıllarca, erkek figürünü normal boyutunun iki katı gösterecek, büyülü ve güzel bir yansıtma gücüne sahip aynalar gibi hizmet ettiler.
    Virginia Woolf ( Kendine Ait Bir Oda )

Ne zaman akşam yemeğine geç kalsa, onun ya beni aldattığını ya da sokakta ölü olarak yattığını düşünür,hep ikincisi için dua ederim. ...
    judithViorst (Women's Wit and Wisdom )

Soru: Erkekleri evlenmek istemedikleri kadınların peşinden koşmaya iten neden nedir?
    Cevap: Köpekleri, kullanmaya niyetleri olmadıkları arabaları kovalamaya iten dürtünün aynısı.

Büyük Katerina neden sevgililerini birlikte olduktan sonra öldürürdü?
    Çünkü ertesi gün sevgilisinin ona telefon etmemesinin yarattığı boşluğa dayanamazdı....
    Gael Greene

Kendinize "Onda ne bulmuştum?" diye sorduğunuzda onda bulduğunuz şeyin sadece sizin hayal gücünüzün bir ürünü olduğunu fark edeceksiniz.
    Allie Walmsley

Bir erkek evliliği düşündüğünde, korktuğu şey, kendini bir kadına başlamak değil, kendini bütün diğerlerinden
    ayırmaktır.
    Helen Rowland

Tags:
  2. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Cevap: İlişkiler Üzerine Sözler

bana sorarsan keyif almak derim sadece

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...