1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Ipad deneyimi

'Tablet PC' forumunda Ekrem tarafından 29 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere uzun bir zamandır bit tablet arayışı içindeydim mobbee tarzı Çin üretim bakıyordum anlamsız geliyordu öyle çok paralar koymak ancak kısmet derler ye o hesap gözümü açtım iPad almıştım özetle deneyimlerimi yorumlarımı almak isteyenlere ışık tutma amacıyla yazmak istedim
    ilk olarak şunu belirtmeliyim bir hat takılabilen ve hat takılmayın modellerinin yanısıra hafızaya göre seçenekler sunmuşlar bende hat takılabilen modeli var çok hızlı bir 3G bağlantısına sahip onun dışında diğerlerine oranla çok daha güçlü bir dokunmatik ve bataryaya sahip mono yani tek bir hoparlöre sahip olmasıNa rağmen çok kaliteli müzik deneyimi veriyor 2 kamerası var tahmin ettiğiniz üzere arka kamera çok daha iyi
    dezavantajları ise ilk sırada application yani uygulamaları yer alıyor mesela dosya transferi bir facia canına okuyor insanın ve yazılım indirmek istediğinizde dandik yazılımlar dışında nerdeyse hepsi 3-5 ücret istiyor
    ikinci sırada ise aksesuar sıkıntısı var aksesuarlar genelde ya çoook dandik ayda fiyatları gereğinden fazla yüksek
    ilk deneyimlerim böyle hatta şuna iPad üzerinden yazıyorum merak ettikleriniz olursa sorabilirsiniz dikkatimi çeken sırdaşını şeyler olursa yazmaya devam ederim
    herkese iyi yorumlar:)

Tags:
  2. Geveze

Geveze Member

O kadar para mı verilir yaa 2 gün sonra daha teknolojik olanı çıkacak elbet

3. selcuk

selcuk Member

Geveze adamlar işini bililor şu anda piyasada Ipad 4 var admaları elinde Ipad5 hazır bekliyor sadece piyasa doydugu zaman hemen yenisini çıkarıyor aslında bu üretici için tam bir kumar aynamaktan farkı yok

Üretiçi; Bu maldan masraflarımı ve yeterli karı sağlayınca ya kadar yeni ürün çıkarmıycam diyo.

Kullanıcı; Nasılsa yenisi çıkacak diye almıyor alışverişini erteliyor veya şu an buna ihtiyacım var diyip alıyor.
    Burada müşteri nasılsa yenisi çıkar diye ürünü almıyor.Üretiçide yeteri kadar kar yapmadan yeni ürün çıkartmam diyor. İşte olayın çan alıcı noktası.Burada işte ihtiyaç duymak tüketiçi o ürüne ve/ya hizmete ihtiyacı duyuyorsa ve maddi olarakta ulaşabiliyorsa alışverişini yapıyor.Firmalarda kendi ihtiyaçlarına göre ve piyasada tutunmak için parça parca yenilikleri piyasaya sürüyorlar (Yeni sürüm,Yeni model vb) bu şekilde herkez bu işten karlı çıkmaya çalışıyor.

Son düzenleme: 7 Ocak 2013
  4. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

allayım ne rezalet bişe o ipad ios olayı kimseye tavsiye etmem eğer sadece internette gezme amacınız yoksa

5. Geveze

Geveze Member

Sadece nette gezeceksem gider 200liralık tabletlerden alırım be yav

6. selcuk

selcuk Member

abi azaman bak bende Ipad var diye ego yapamasın cok ayıp hiç yakıştırabadım ya cık cık cık ...

Son düzenleme: 8 Ocak 2013
  7. MaRLeY

MaRLeY Moderator

:D cık cık cıkkk

8. Geveze

Geveze Member

ipad 5 çıkmış o nasıl denediniz mi

9. MaRLeY

MaRLeY Moderator

usta ios değişmedikçe ios5 ios6 ios8 bile çıksa symbian gibi kısır bir sistem hassa symbiandan daha kötü bence

10. obadem

obadem New Member

Cevap: Ipad deneyimi

tabletler işe yaramaz

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...