1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

(Kısa konu ) hafta sonu 1 gün tatil

'Öğrencilik' forumunda Ahmet Oguz tarafından 29 Temmuz 2014 tarihinde açılan konu

1. Ahmet Oguz

Ahmet Oguz New Member

MEB artık ortaokul ve liselilere cumartesi günü tatil olmayacağını söyledi ne kadar acımasızca şurda 2 gün tatilimiz var ve onuda sen al 1 gün e düşür milli eğitim bakanını yolda görsem alır acımasızca ed gein
    (bkz seri katil,psikopat) gibi öldürürüm o derece sinirlendim yok böyle bişi ya [emoji35][emoji49][emoji49][emoji35][emoji49][emoji49][emoji35]

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Cevap: (Kısa konu ) hafta sonu 1 gün tatil

uu kötü olmuş valla 6 gün okul olacak yani artık zaten zor bir eğitim sistemi içindeyiz birde bu daha da zorlaştıracak işleri

3. Ahmet Oguz

Ahmet Oguz New Member

Ama çok abarttılar biz surda 2 gün anca kafamızï dinliyoduk 1neyimize yav

4. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Ortaokuldaysan ve öğleciysen. Sabahtan dayayın köpek öldüreni. Ayılana kadar 6 dersin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Sabahçıysanız. Hızlıca bir birayı içip 1. dersin sonunda geç kağıdı alın. Sonraki 5 dersin nasıl geçtiğini anlamazsınız.
    Lisedeyseniz. Sabahtan asın çekin kafayı öğleden sonra 2 derse girin yarım gün var yazılın. Devamsızlık hakkınız yoksa (devamsızlık bir haktır)yarım litrelik su şişesinin içine doldurun rakıyı girin okula. Kantinden iki şişe su alın. Sıranın altına rakı,su,su sıralamasıyla koyun. Hoca ders anlaturken soldan rakı şişesini çıkar iç. Sonra su iç. Eğer sıra arkadaşın kokudan rahatsız oluyorsa rakı bittikten sonra. Yeşil nane çiğne (aktarlardan alabilirsin) ama yutma yoksa kusarsın. Günün nasıl geçtiğini anlamazsın.
    Keşke zamanında biraz daha içseymişim canım çekti.

5. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

niye kötü örnek oluyorsun aa yakışıyormu senin gibi dini bütün mümin bir insana cık cık cık

6. Onur1988

iyide dinimizde sadece şarap yasak. Ben Bira ve Rakı dedim. Benim dinim bütün ama seninki yarım kalmış. Cumaya Camiye gidek beraber.

7. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

:D sen ve cuma hadi canım

8. Onur1988

Beni cumartesi ile düşünebiliyorsunda cuma ile mi olmuyor. :)

9. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

sana pazar çok yakışıyor dostum sen boşver cumayı:)

10. Onur1988

Bana yakışıyorsa o zaman pazar kiliseye gidek mi?

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...