1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

klarnet sorusu?

'Enstrümanlar' forumunda Ekrem tarafından 7 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

evet arkdaşlar sonunda bir klarnet shibiyim :)) swing marka bir klarnet aldim elim değmişken güzel bir kamışta aldım
    asıl soru şu klarneti aldık ta kim çalcak :D bilmiyorum ki neyse adım adım öğrendiklerimi sizlerede aktarıcam müzik eğitim bölümünde meraklı arkdaşlar varsa beraber öğrenmiş oluruz

Tags:
  2. palyaço

palyaço New Member

hayda bakalm vatana millete hayırlı ogurlu olsun

3. MaRLeY

MaRLeY Moderator

hayırlı olsun si bemol mü sol mu aldın klarneti benimde merakım var biraz araştırdım ama ikisinin farkından bile tam bilgim yok

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

si b aldım sol mu si b mu diye bene düşündüm ilk etapta ancak sonra düşündüm en çok ne tarz müzik çalmak istiyorum diye blues çalmayı planlıyorum ha senin iiçinde şöyle özet geçebilirim sol klarnet türk klarneti olarak bilinir hatta bir çok ansiklopedi dahi sol klarnetten habersizdir çünkü türk ezgilerine en uygun klarnettir sesi daha tok biraz daha gür ve en önemlisi koma sesleri almak çok rahattır ancak si bemol öyle değil daha çok batı tarzıdır sesler nota defterinden kaçmış gibidir özetle benim çalacağım tarza daha uygun olabileceğni düşünerek si bemol klarnete karar kıldım

5. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

video çekip paylaşırmısın bişeyler öğrendiysen

6. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Bencede video şart.

7. blackswan

blackswan New Member

8. Hungry Bird

Hungry Bird Member

Cevap: klarnet sorusu?

Video bekliyoruz ceo göster bize müzik ruhunu