1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Komikaziii

'Komik Sözler' forumunda selcuk tarafından 10 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. selcuk

selcuk Member

● Kadınlar erkeklerin ilk sevgilileri, erkekler kadınların son sevgilileri olmak ister

● Adamın Biri Donmuş Karısı Atlet

● Adamın biri yazmış karısı kış

● Cerenin sana selamı var. Hangi cerenin? TENCERENİN muhuahhhh

● Adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş

● Adamın biri varmış ikisi yokmuş

● Adamın biri yaşlanmış almış havluyu kurulanmış

● Kertenkelenin dişisine ne ad verilir??? Tabi ki kertilenkene:)

● Gül ün sana selamı var. Hangi Gül ün? VİRGÜLÜN

● Cem in sana selamı var. Hangi Cem in? SİVİLCEMİN.

● Ayının biri gülmüş karısı dikeni

● Adamın iki kızı varmış büyük kızını ellere küçük kızını ayaklara vermiş:)

● İnsanlar kaça ayrılır tabi ki bacaklarından ikiye ayrılır

● Gazete almaya gittiğim adama; "Bi Sabah, bi Akşam, biç Posta ver dedim dayak

● Yedim çıktım meğer adam iş yerinde kabul etmiyormuş

● Soru Padişah, tahta çıkınca ne yapmış? Cevap: Tahtayı yerine Çaktırmış.

● Yangın dolabını açarsan ne olur? Cevap: Yang kızar (Yang'ın dolabı)

● Bi adam bilgisayarın karşısında otururken hasta olmuş neden? Cevap: Windows açık kalmış

● Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı şimdi hasta, derece ona giriyor

● 3 Japon sırayla uçaktan atlamış Japonlar ölmüş, sıra ise kırılmış

● Ahmet camdan atladı, maş şakları patladı. Erkekliği gidince, döt vermeye başladı.Ahmet bunlar bahane.Senin dötün şahane.Döt vermeye devam et.İflas etmez kerane.

● Abi kızı çok istiyom babası vermiyor babasını nep can kız versin yeter

● Aaaa… Annemle babam aynı gün evlenmişler…

● İyi günler, Aslı'yla görüşebilir miyim?"Aslı evde yok! Fotokopisi var!"

● Bir karanlık odaya bir zenci ve bir beyaz koyduğumuzu farz edelim Hangisinin beyaz olduğunu nasıl anlarsınız??Cevap:İkisini konuşturduğumuzda "R" leri söyleyemeyen "Beyaz"dır!:sleep:

● Abi sakal bıraksam diyorum -Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver

● Masamda peynir yenir Fareler mikimi kemirir,Gel yan basa basa,Koysun sana tutsubasa!!

● İnsanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar? Cevap: Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır

● Köfteyle möfte arasında ne fark vardır? Cevap : Biri kıymadan yapılır diğeri mıymadan

● Şubat Mart'a ne demiş 3 gün ver de ben de 31 çekeyim demiş

● Ellerim Çok Bakımlı Çünkü Biskrem Kullanıyorum..?

● Komşular evlerine bosh bulaşık makinesi almışlar bizde Dolu Bulaşık makinesi aldık

● Can Bedenden Çıkmayınca BEDEN öGRETMENi Cani Sınıftan Kovar..!!

● itfaiye neden kırmızıdır Cevap:eek: kadar boruyu sana soksalar sende kızarırısın

● Mavi mendil yeşil suya sokarsan ne olur cevap mendil ıslanır Heheh

● Issız bir adaya düşsen, yanına alacağın tek şey nedir?Cevap Veriyorum Evet yanıma iş alırım

● O da nesi, o da nesi?Osuruk sesi,Keser nefesi,Bir fasulye tanesi,Çıkar müzik namesi,

● Duyduk duymadık demeyin, peynir ekmek yemeyin, reçel yiyin

● Gilette Sensor, ben söyliyim...

● Bu sokağın eski adını biliyor musun? -Hayır... -Sana Yağlı Sokak...

● Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş. Acayip oryantal yapıyormuş. Muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir? - İyi oynayan kazansın...

● Gözlüklerin numaralı mı? hayır kale arkası

● Temel bir daire çizmiş ve içinde horon tepmeye başlamış, neden? - Kendi çapında eğleniyormuş da ondan.

● İki yüzlü olmanın zor yanları var. İki güneş gözlüğü taşımak gibi.

● Bize Koladan Ayi çıktı o bişeymi bize scheweps'ten Zürafa çıktı Olum

● Son gülen iyi güler... çünkü geç anlıyorsun üfffffff... Erman' ı tanıyor musun? -Hangi Erman'ı? -Dobermanın hahahahah...
    ● Üniversiteyi bitirdi. Şu an doktora veriyor

● Hisbullah'ın kız kardeşinin adı nedir? Herbullah.

● Ben yürüyelim diyorum, Gerard Depardio

Tags:
  2. selcuk

selcuk Member

Abi bir Duru Versene ..... Yanlış anlama sabun be abi şu Duru Geliyor Duru..viyana kuşatması neden sona ermiştir cevap atacak kuş kalmadığı için kitabınızı çok tuttum elime yapıştı!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anne bugün imam bayıldı yapsana..yok yavrum.bugün papaz geberdi var..ahamahabahaşahagahafaha he abi bu arada dayım selam söyledi. Hangi dayım lan: DEPRESYONDAYIM unutuldum... kuhaha. huhahah. kuhaha. Quhah Kirlenmiş orkide ne denir??? cevap::: REDkid denir.prihaha.kurihaha.muşkipahaha...
    Karının biri tam intihar edecekmiş üstünden bişey geçmiş.ve kadın intihar etmemiş.ne geçmiş. cevap:::VAZgeçmiş. kihaaa. şihaaa. muhaaa. Krihaa NASRETTİN HOCA ISPANAKZ YEMEĞİNE BAYILIYORMUŞ YEMİŞ BAYILMIŞ..EHE EHE HAKAN ŞÜKÜR SAKATLANINCA HAKANI KİM TAŞIYACAK TABİKİ"HAKAN TAŞIYAN"TAŞICAK AH AHA Saatin çalisiyor mu? -Evet. Çalismiyorsa is bulayim diyecektim??? 2 gönül bir olunca dört gönül iki olur, pilot kalemin varmı? -hayır,astranot kalemim var ahaaha kalemi hAVAya atmislar neden yere düsmemiş? cünkü pilot kalemmiş seni görünce gözlerim dolar burnum euro kulaklarım turk lırası eheeehhhe adamın biri varmış.. o espirilerle ilgim yok demiş.. ;)
    Başımda büyük bi bela var. -Nası bi bela? –Tabela Sen Ercanı tanıyormusun?-Hangi Ercan? –Detercan selen in selamı var hangi selen in – porselenin Hiç yonca yaprağının arkasına saklanmışfiL gördünüzmü¿¿Görmediniz mi! Demek ki iyi SAKLANMIŞŞ :p ;)) En hızlı sayı hangisidir? Cevap:On çünkü onun arabası WAr.:)))))))) adamın biri varmıs ikinci dönem kalmıs.ahaha Mevlana niye dönüyormuş?Çift okeyi varmış.:)))))) Aaaa! amortiyi tek rakamla kaçırmışım=) dün gece nerdeydin? nerde olcam oldugum yerde:)) leonardo ile aynı yerde çalışıyorduk ben tırı sürüyordum,leonardo da vinci.:)))))) basımın ustunde yerin var ama,sen yinede koltuga otur bir evin çatısı yanmış bacası düz...

3. selcuk

selcuk Member

1. adam salakmış karısı solak:):)
    2. adamın biri ölmüş karısıda görmüş
    3. adamın birinin ayağı kaymış adam ne demiş? anah bismillah demiş
    4. adamın birinin kafasına buda heykeli düşmüş ne demiş? ● başımıza buda mı gelecekti mouhahha peki arkadaşı ne demiş? ● buda gelir buda geçer ağlama.mouhahha
    5. elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu ne demis? Cevap:çok korkuyorum elimi tutar misin ???
    6. adamın biri yüzmüş karısı doksan dokuz
    7. sana enginin selamı war hangi engin? pezevengin sizinkiler kadar kötümü
    8. Temel almanya ya gıtmıs sormuslar nasıltemel zorlandınmı konusmakta yooo onlar zorlandı anlamakta
    9. yolda bir kaz ölü bulunmuş neden? cEvap: :Üç işçi kazı yapmış. HöDö, HödÖ
    10. bu bağırsak kurtları biz bağırsaksak da kurt bağırmasakda değilmi...?
    11. ay olmak isterdim,geceni aydinlatmak icin,sevgi olmak isterdim kalbine dolmak icin,kus olmak isterdim kanatlanipta (kafana …… icin)
    12. erkekler en çok hangi barı sever."AMBAR"
    13. maymun annesine sorar :anne biz neden bu kadar cirkiniz anne cevap verir :sen gine haline sükret sen birde bu mesaji okuyani gör
    14. le le le sakine hakan sükür hamile hakan sükür dogurdu adini sabri koydu sabri cikti sagaya topu dikti havaya fenerliler görünce donsuz indi asaga (LÜTFEN FENERLILER ALIMASIN )
    15. bir adam tualetin deligine düsmus niye?kendisini bir...zanediyormus diye
    16. bir adam hep ekmek çarpsin diye yemin edermiş adama bir gün ekmek arabasi çarpmiş
    17. Sana Büdü'nün Selamı var! -Hangi Büdü? -İyyakenağbüdü. Hohoho
    18. adamın biri yatmış karısı da gemi:)
    19. adamin biri turnayi gözünden vurmus turna tek gözlü kalmis
    20. Bir adam kizmıs,onu istemeye gelmisler."puhahahah
    21. Sini mini mare marim murem kit ato marim murem kur zun ceshin onlari hep bir yerde aldiniz mi arkadaslar tabi ki alamzisiniz cunku antar bizde dahasi var ama reklamlardan sonra
    22. Ayse ile Ali fudbol oynuyorlarmis. Top agaçta kalmis. Ayse topu almak için agaca çikmis. Topu almis evine gitmis. Annecigim Ali ile top oynuyorken top agaçta kaldi Âlide benim almami istedi. Salak kizim o senin kilodunu bakmak için seni agaca çikartmis. Ben salak miyim annecigim ağaca çıkarken kilodumu çikardim..
    23. Ask bir havuzdur icine apptallar düser ama vallahi ben düsmedim BENI ITTILER;-)))
    24. Bügün olmaz isim var,yarin olmaz dersim var,öbür gün olmaz babam evde.......ulan anlasana gönlüm yok sende!
    25. Elbette bir kadin kocasini milyarder yapabilir, eger daha önce kocasi trilyonerse!
    26. Seni seviyorum inan ugruna ölürüm dedi! Ispatla ozaman dedim; ÖLDÜ ENAYI;-))
    27. adamın biri lağımdan çıkmıyormuş neden? adam kendini bi pok sanıyomuş
    28. adamın biri kızmış karısı dul
    29. alo kalmadı tursil var
    30. bir adam yatmis karisida otobüs
    31. surum surum surun. Sende surun tum ailende surunsun. Hepiniz arko krem surunun
    32. Adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş.
    33. adam biri kızmış istemişler auhahah
    34. temel ile dursun kazı yapıyorlarmış kaz ölmüş! Hadilen
    35. adamın biri gülmüş koparmışlar uhahahah
    36. BAL BÖCEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HERKES BİLSİNKİ BEN BU ADAMI ÇOK SEVİYORUM.ULASŞ BENİM HERŞEYİM
    37. afrikalılar ne demiş; önce can sonra canan yavaş ye bolucan
    38. ADIS'LİYİM DE VEREMLİYİM DE AMA FENERLİYİM deme !!! KARA KARTAL
    39. yes abicim türkçe eğitime okey
    40. top nerede cevap;Etilerde
    41. BEŞİKTAŞLIYSAN konuş örnek alsınlar fenerliysen sus adam sansınlar
    42. Iki uzaylı bir benzin istasyonuna gitmisler içlerinden biri benzin ponpasını tutmuş dötüne sokmuş diğeride sormuş bu senin yaptığın normali diğeride hayır kurşunsuz demii Annadınızmı Olayı :)
    43. adamının birinin gözleri dolarmıs kulakları mark
    44. 4. Murat neden intihar etti??? cevap: İlk 3'e giremediği için muhahaha
    45. yaşınız kaç ? C: bilmem her yıl değişiyo
    46. çok iyi göbek atan kazana ne denir ? C: iyi oynayan kazansın :)
    47. Erkekler Limona benzer...bakdikca Agizim sulanir ...Yedikce migdem bulanir mmuuaahahh...... Ne alaka beee ...bende nedense hep tersi olur ;:)))
    48. Adama sormuşlar karınızla ortak biç özelliğiniz varcmı ? demişçi var aynı günde evlendik
    49. türküm. doğruyum. çalışkanım ama yinede kopyayıterci ederim...
    50. gel bana bazı bazı ,yaşasın yirmi üç nisan.ben anemi özledim.ne mutlu türküm diyene

4. selcuk

selcuk Member

51. bitkisel hayata girdim maksat yesillik olsun:)puhahaaaaaa
    52. A: "Hey size denizanası takliti yapayim mi ?" B: "Yap bakim." A: "Deniz gel oğlum" PuHahhaHAa MuHAhaaaHAa
    53. Adamın biri bıçakçıya gitmiş. Bu "KESERmi ?" demis Adam: "Hayır BIÇAK" demiş" Puhaaaaaaa
    54. Abi ordan 4 lahmacun iki acılı iki acımasız hizulahahahhahaha!
    55. Adam atmış karısı tutmuş :) uheuhuhuahhea
    56. adın biri sevilisini buzdolabına koynus neden araları bozulmasın diye
    57. BIRISI BANA SORDU NÖRÜYON DIYE DIE BENDE CEVAP VERDIM: KAZAK ÖRÜYON DEDIM MUAHAHAHAHA
    58. elime aldim icim urperdi saladim saladim saladim mmmm cok guzel tam fiskiracakti agzima aldim mmmmm cok tatliydi NEDIR??? Coca Cola hayatin tadi:) hAuAHaUhAuhaUhauhauah
    59. MUSTAFA SANDAL DENIZDE BOULSA ONU KIM CIKARIR..TABIKI MUSTAFA DENIZLI
    60. SENI SEVDIM SEVELI BASIM BELADA..SENI DUSUNURKEN UYUYA KALDIM HELADA...
    61. wolkswagen passat şahsi oynama
    62. bu gece barda gönlüm havarda bir kız siktim adı galata
    63. adamin kafasina selpak dusmus hastanelik olmus neden selpagin uzerinde filler varmis;)puhahahaaaa
    64. bi adamin kafasina teyip dusmus olmemis neden turk hafif muzigi caliyomus:))
    65. sifir alinca uzulme hayat zaten bos
    66. BU GECE BARDA FENER YATAKTA HAYDİ KARTAL ÜSTÜNE ATLA
    67. adamın biri solakmış bunu okuyan da salak hahaha hahaha lıght erkekler
    68. selam dün sinemaya gittim -Sinemanın adı ne -İntikam Peşinde -Başrolde kim oynuyor –İntik
    69. adamın biri yolda gidiyormuş elli lira bulmuş ama ayaklı lira bulamamış huaaaaahaaaaapuhahaaahih
    70. adam gülmüş reçel yapmışlar
    71. adamın biri ormana gitmiş gidiş o gidiş pu hahahahmu hahahah
    72. LIMON NE ZAMAN SIKILIR..YALNIZ KALDIGINDA
    73. akıl! akıl!...gelde zikime takıl . huhuh
    74. Zorla güzellik olmaz estetikle olur
    75. ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar
    76. Hakkımı aradım meşgul çıktı hahahahahaha
    77. öğrenciyi altın sıraya koymuşlar illede tenefüs demiş
    78. Edison elektriği buldu parasını biz ödüyoruz
    79. Yazılıdan sıfır aldım ama önemliolan katılmaktı AHAHA!
    80. adamın biri WASgeçmiş ikisi WEREgeçmiş
    81. adamın biri yürüyen merdivende elektirikler kesilince iki saat mahsur kalmış
    82. adamın biri varmış ölmüş bana ne hıhıhıhıhıhıhı
    83. adımın biri banka düşmüş ölmemiş neden çünkü bank PAMUKBANKmış hahahahaha
    84. damın biri cin görmüş cin onadan bir şey dilemesini istemiş adam özür dilemi
    85. TERAZİYLE DİŞ MACUNU ARASINDAKİ FARK NEDİR BİRİ TARTAR DİĞERİ ANTİ TARTAR
    86. adamın biri gidiyormuş karısı geliyor adana..:)))nasıl ama
    87. Gecen gün bi Taksi cevirdim hala Dönüyor..hehehee
    88. Adamin biri malmış satmışlar.... muuuhahahaha :)))
    89. adamın biri arkadaşına inek demiş inmişler
    90. tominin annesine ne denir tabiki anatomi
    91. kadınların en az konuştuğu ay hangisidir cvp:şubat çünkü en fazla 29 gün
    92. adamın biri uçmuşş hemde 0.7 ne bu komikmiydi şimdii!!!!!
    93. K İLE N BİRBİRLERİNİ SEVİYORLAR AMA S K Yİ SEVİYOR VE ONLARI AYIRMAYA ÇALISIYOR AMA ONLARI KİMSE AYIRAMAZ
    94. aşk bir havuza benzer içinde enayiler yüzer
    95. can bedenden çikmayinca ne olur diğer derslerinden geri kalır
    96. adamin biri yola elli lira bulmuş ama ayaklı lira bulamamış
    97. adamin biri güneşte yandı ayda düz
    98. adamın birinin uykusu gelmiş içeri almamış

5. selcuk

selcuk Member

● Lastik esnerse ne olur tabikide uykusu gelir

● Sen hiç maydonozun arkasına saklanmış birisini gördün mü? -Yoo görmedim. -Demekki iyi saklanmış..:)

● Ben sünnete karşıyım arkadaş.Gençlerin önü kesilmesin:)

● Adamın sabah erken saatte BOSCH bayisinin önünde BEKLİYOMUŞ> neden? ● Çünkü adamda erken BOSCH alma sorunu varmış:)))

● Deniz altının bi küçüğüne ne denir?deniz beşiiii!!!!

● Çocuğun biri arkadaşına hadi kırda oynayalım demiş arkadaşıda kırarsak ne oynuycaz demiş

● yolda iri Bi domates varmış kamyoun teki domatesi ezmiş domates ne demiş???---VICCCCIIIKKKK
    geçen gün toplu bi fotoğraf çekilelim dedik,sen gelmeyince bizde topsuz çektirdik:)))))nıahahaaha

● limon suya düşerse ne olur tabiki ıslanır

● Adamın birisi düşmüş. Hay Allah kahretmesin yaaa. Karısıda hayal... :)

● Kocaman bir kamyon yolda emekleyen minicik bir bebeğe çarpmış ama bebeğe hiçbirşey olmamış neden? CEVAP: Çünkü bebeğin bezi bariyerliymiş

● Bir limonun yarısına ne denir? tabiki limbeş

● Laz duş aldıktan sonra ne yapar??? ıSLAK ELBİSELERİNİ ÇIKARIR!!!!

● Adamın biri bir gün çok fena hastalanmis demiskine ;beni cabuk fenere uye yapin demis cunku dunyada bir BEŞİKTAŞLI olecegine bir fenerli olsun daha iyi demis

● Sana Bi korum birde KAMURAN AKKOR.. bi ara kaynanamı rüyamda gördüm tam 6 aydır uyuyamıyorum.
    seksen sekiz,sekmesen dokuz:p

● Eğer bu sınavıda geçersem, ŞİKİ ŞİKİ BABAYA 5 MUM YAKABİLİRİM. Hahaaaaha...
    Üzüm üzüme baka baka, öğrenci karneye baka baka morarır.

6. selcuk

selcuk Member

- Bir adam kendini sürekli kanalizasyona atıyormuş- Neden?- Kendini Bi bok sanıyormuş.
    - Cerenin sana selamı var?
    - Hangi Ceren'in?- Tencerenin
    - Eli olmayan babaya ne denir? - No-el baba...
    - Ben sünnete karsıyım. Gençlerin önünü kesmeyelim...
    - Bir gökdelenin üzerinde kırmızı bir ışık yanıp sönüyormuş neden?- Çünkü binanın şarjı bitiyormuş...
    - Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu ne demiş?- Çok korkuyorum elimi tutar misin ???
    - Yasiniz kaç?- Bilmem her yıl değişiyor...
    - Arkadaşlar telefonlar dinleniyormuş...
    - İyi iyi dinlensinler zaten çok yorulmuşlardı...
    - Saatin çalışıyor mu? – Evet - Benimkine de is bulsana...
    - Tartı neden tartmamış? - Çünkü üzerinde anti-tartar diş macunu varmış..
    - Sinüs 60, kosinüs tutmuş...
    - Kocanızla ortak özelliğiniz ne? - Ayni gün evlendik...
    - Karınca bir zencinin koluna düşmüş ne demiş? - Karakola düştüm.
    - Size bir killik yapayım ; içine kıllarınızı koyarsınız..
    - En hızlı sayı hangisidir? - 10 - Niye? - Onun arabası var...
    - Cok iyi gobek atan kazana ne denir? - Iyi oynayan kazansin
    - Bagirsak kurtlari bagirsakta yasarlar bagirmasak ta
    - Jilet SEN SOR ben soyleyim
    - Tem otoyoluna muz duserse ne olur? - Cevap temmuz
    - Ridvan'in bi buyugu nedir? - Ridtwo
    - Yerin kulagi var benim de kulagim var... - Ben yer miyim ? hayir yemem...
    - Size deniz anasi taklidi yapayim mi..? - Deeeniiiizzz ggeeell yavruumm geell annecim.
    - Allah bana "Yuru Ya Kulum" dedi. - Arabayi satım
    - Volkswagen Passat, sahsi oynama
    - Peder amca senin oglun toptu ya - Eee - Simdi tufek olmus
    - Can bedenden cikmayinca ne olur? - Diger derslerinden geri kalir
    - Sen terlemissindir, sana terlik getiriyim
    - Bana yamuk yapma! Ama kare,cember falan yapabilirsin.
    - Bi adam karisini dovuyormus,kapi calmis karisinidovmeye birakmis neden? - Esek sudan gelmis
    - Tomi'nin annesi kimdir? - Anatomi
    - Arkeologlar arka bahcede kazi yapiyorlarmis, kaz olmus
    - Bebegin tekine TIR carpmis ama olmemis,neden? - Bezi bariyerliymis.
    - Bol keseden atmis, dar keseden esek.

7. selcuk

selcuk Member

- Adam bilgisayar basinda uyuyakalmis. Ertesi gun nezle olmus. Neden? - Windows acik kalmis.
    Bir elma diskoya neden gitmis? Kurtlarını dökmek için.
    Yikanan ton'a ne denir? washington
    - Emaye tencere....no I'm not a tencere
    - Yangın dolabını açmışlar ne olmuş? Yang cok kızmış
    - Emel'in selami var! Hangi Emel?? - HTML
    - Japon yapistiricim var, yapistiracak Japon yok.
    - Dünyanin en pis sporu hangisidir? BOKs
    - Elsiz babaya ne denir? - Noel Baba
    - Annem unu eledi finale çikti
    - Kaptan Kemal konusuyor, kaptan Kemal konusuyor çikarin beni bu kaptan
    - I. Viyana kuşatmasi neden bitmiş? Etrafta atacak kuş kalmadigi için
    - Hep bilen ördeklere ne denir? blendax
    - Köstebekler ben beklemem
    - Ileri derecede miyop olanlar neye inanmazlar? Ilk görüşte aşka.
    - Erkekligin kitabini kim yazmiştir? Askerdeki bir keklik
    Amerika'nin en çok nete baglanan eyaleti hangisidir? Connecticut
    - Adamin biri yere kalem atmiş ama düşmemiş niye? çünkü kalem pilot kalemmiş
    - Adam yarin ölücem demiş adami yarmişlar, adam ölmüş
    keolog arka bahçede kazi yapyormus, kaz ölmüs.
    – Alo! Asli yok mu?
    - Asli yok, fotokopisi olur mu?
    - -Adam bilgisayar basinda uyuyakalmis. Ertesi gun nezle olmus. Neden? - Windows acik kalmis.
    --Boşluktaki fil'e ne denir? Fil in the blanks!
    --adamın biri birgün kafasını ıslatmadan şampuanlamaya başlamış. Annesi de: -Olm hiç saç ıslatılmadan şampuanlanır mı? deyince adam: ama anne bu şampuan da "kuru saçlar için" yazıyor!!!
    --Geçen gün bir taksi çevirdim; hala dönüyo!
    --Apo bir gün militanlarına "4 bölü 2 kaç eder?" diye sormuş! Hepsi bir ağızdan "üüüüüüüüüçççççççççç!" diye bağırmışlar. Apo sinirlenmiş. Ayağa kalkmış ve bağrarak: "Siz ne biçim bölücü örgütsünüz?" demiş. ---Delinin birisi saatini hastane bahçesindeki havuza atmış. Bunu gören arkadaşı yanına yanaşmış ve konuşmaya başlamışlar:
    Niye attın saati havuza? -Nasıl yüzdüğünü görmek için. -Peki, kurdun mu? -Hayır.
    Enayi, hiç kurmadan yüzer mi??
    --Bankta oturan adamın yanına birisi yaklaşmış ve "Affedersiniz, oturabilir miyim?" diye sormuş. "Tabii! Buyrun, oturun". demiş ve der demez de derinden bir ses duymuş: ZOOOORRRRRTTTTTTTTTT!!!!!! Adam şaşkın şaşkın bakarken diğeri sırıtarak "Teşekkür ederim, sağolasınız." demiş.
    --Tanrı ikinci zenciyi de yaratmış! -Tüh bu da yandı, demiş!
    --Temel'i süpermarket önünde kocaman bir orkid paketiyle gören Cemal ne yapacağını sorunca Temel,
    Pununla tenis oynayapilirsun, pisiklete pinepilirsun, ata pinepilirsun, tenuze cirepiliysun,... demiş.
    ---Karadenizlinin birisi bara girmiş 'barmen bey' demiş, 'limonsuz tekila'
    Barmen: Beyefendi limonumuz kalmadı kusura bakmayın portakalsız versek
    olur mu?
    ---Şişman adamın biri bir gün yolda yürürken karşısına bir cin çıkmış. Bu cin hemen adamın yanına yanaşıp adama: "Dile benden ne dilersen! Üç isteğini yerine getiricem!" demiş. Adamda sevinmiş ve=> "1)İnce olmak istiyorum! 2) Yıllardır hep kadınlardan uzak kaldım! Kadınlara yaklaşmak istiyorum. ve son olarak ta 3) kanatlarım olsun ki uçayım!" demiş! Bir iki saniye sonra adam kanatlı orkid ped olmuş!
    ---Bir gün Temel sürekli bi göbeğin çevresinde arabayla dönüp duruyormuş! Yanında oturan Dursun: "Ula Temel neden sürekli döniisin?" demiş. Temelde: "Ula Dursun! Sinyal takildu da ondan!" demiş!!
    ---Adamın birinin iki kulağı da yanmış!! Hastanede, neden yandığını sorunca: "ütüyü telefon zannettim!" demiş!! Doktorlar: "E peki dier kulağın nası yandı?" diince, adamda: "Telefonla ambulans çağırmak istedim!" demiş!!
    ---Annesi Ahmet'e: "Weli toplantısı ne zaman Ahmet?" diye sorunca Ahmet: " Ama anne daha Aliler toplanmadiki!" der!

8. selcuk

selcuk Member

---Biliyomusun: sen yüzme bilmesen ve denize girsen bile batmazsın çünkü tipin kayık!!
    ---Temel, Fransa'ya gitmiş. Tabelada Fransa yazıyomuş!! Oda "AAA! Burayıda mı Sabancı aldı?" demiş!
    Temel kapıcıymıs, ve asansör bozulmuş! Oda üstüne not yazmış: "Asansör bozuktur, lütfen yan apartmanınkini kullanınız!"
    ---Yağmur yağmış, kar peynir!
    ---Heryerim tutuldu bi kulaklarım tutulmadı. O zaman bende onu kiraya weririm!!
    ---Kitabım ewde kalmış, çünkü onun bi kocası yook!!
    ---Oğlumun adını mafya koydum, artık bi mafya babasıyım!
    ---Sakın ha bi hamster'a şeker serpip, "AA! Ne şeker bi Hamster!" demeyin.
    ---Adam karısına "inek" demiş, birlikte aşağı inmişler!!
    ---Bebeğiniz oldu gözünüz aydın, kulaklarınız manisa.
    ---Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım mark
    ---Saçınızı nasıl keselim? -Sessiz!!
    ---Ciciolina'nın apandisti nerde? İçeri girince solda!
    ---Rahat bir askerlik yapmakta olan Temel'e arkadaşları sorar: -Sen buraya torpille mi geldin?
    -Yoo! Otobüsle geldim! : )
    ----Papağanın biri varmış 2 ayağı da iple bağlıymış sağ ayağını çekince ingilizce
    konuşuyomuş sol ayağını çekince ne yapar ? -Düşer
    ----Temel Tirabzon-İstanbul uçagının kaptan pilotudur.İstanbuldan havlanmış
    temelin uçağı.Uçak zonguldak üzerine gelirken bir sarsıntı olmuş,yolcular
    paniklemiş.temel anons yaparak "tikkat.tikkat kaptanınız konuşuyor.paniğe gerek
    yoktur sukunetinizi koruyun" demiş .yolcular rahatlamış.Sinop üzerine de bir sarsıntıdaha geçirmiş temel gene anons yaparak yolcuları sakinleştirmiş.Samsun
    üzerinde bir sarsıntı daha temel mikrofonu eline alarak yolculara şöyle
    seslenmiş."Eşhedü Enlaaa.....
    ----baba: ya kızım!Ne diye kürtaj oldun!Hani mühendis olacaktın?
    ----Çekyat a niye çekyat denir???? Çünkü itotur diyemiyeceğimizden
    ---Bir adam apartmanın 20. katından atlamış birşey olmamıi neden ??? Çünkü apartman
    20. kattan başlıyormuş
    ----Limon deyip geçme çünkü parola limon değil
    ----Porsiyonları mı arttırdınız yoksa bu tavuk göğsü silikonlu mu?
    ----Öğretmeni Temel'e -Oğlum bana bi daire çiz der temel'de hocam daire çaok pahalı olur ben size bir gecekondu çiziyim der
    ---- Kurşunlar çok utangaçtır; ondan adres sormazlar!***(yeni)
    ----Balgam ismi nerden gelir? Bal gibi tatlı sakız(gum) gibi yumuşak olduğundan.
    ---En şişman kız kimdir? FATma
    ---Adamın tekinin kalbi çalışmıyormuş neden? Adam taş kalpliymiş.
    ----Türkiye'deki en sıkılgan yöre neresidir? Karadeniz'deki Of yöresi.
    ----İnekler geyik değildir, geyikler de inek değildir de ondan Gönül isterdi ki savaşlar olmasın. Ama Gönül öleli iki yıl oluyor.
    ----Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean.
    ---Tüm kadınlar altındır. Erkekler de üstün.
    ----Sigara böreğine DİKKAT!!! Tiryakilik yapabilir.
    ----Zil çaldı mı? Hayır zil masum.
    ---İşte böyleleri yüzünden bu memleket adam olmuyor!! Yaa kadın kaldık gitti yaa!! sinir bi olay abisi!!
    ---Temel bir gün özel bir davete gitmek ichin smokin giymek zorunda kalmış ve giymiş. Tam salona girerken bir de bakmışki tabela da "No Smoking" yazıyor!
    ---Polis: - Ateş serbest! diyince ordan geçen salak bir adam da; - Heralde Ateş'in annesi ve babası çok sevinicektir! demiş!!
    ---Şimdi ormanda oturan acil vaka bir hasta varmış, hastaneye gitmesi mecburmuş. Bizim doktor da ne yapsın, almış jipini gitmiş kadının ormandaki evine. Almış kadını atmış jipinin arkasına ve ormanda gidiyorlarmış. Önüne kıpkırmızı bir adam çıkmış, ben demiş ormanın kırmızılı ibnesiyim demiş. Bana bir yiyecek. Adam düşünmüş, sandvicini vermiş ibneye. Sonra bir gölun etrafından geçerken sapsarı bir tip çıkmış, el kol sallamış falan, bizimkini durdurmuş. Ben demiş bu gölün sarılı ibnesiyim demiş. Bana bir içecek. Bizimki durmuş düşünmüş, vermiş kolasını. Sonra yola devam etmiş. Bizimki işte basbaya bildiğimiz asvalta çıkmış otoyolda gidiyormuş. Önöne masmavi bir adam çıkmış, el kol sallamış falan durdurmuş bizimkini. Bizimki sinirlenmiş. "Yaa asfaltın mavili ibnesi!!!! Sen ne istiyorsun????" Mavili herif dönmüs: "Ehliyet, ruhsat lütfen!"

9. selcuk

selcuk Member

----Cem'den gelen güzel bi fıkra... Yanlız ipneler çok masum, yiyecek, içecek gibi şeyler istiyolar adamdan.
    ---Adamın biri topalmış, karısı da oynamış...
    ----Ayda beş milyar kazanmak ister misin? Evet O zaman aya git!..
    ----Atlantik Okyanusu'nda bir Titanik batmasından kötü ne olabilir? Ne? İki Titanik batması!..
    - --Bir fil elektrik direğinden daha yükseğe zıplayabilir mi? - Elektrik direği zıplayamaz ki!..
    --- Elektrik sandalyesinde oturan idam mahkumu gardiyana ne demiş? Çok korkuyorum, elimi tutar mısın?..
    ---- Kedinin tırmaladığı köpek ne demiş? Hiçbirşey, köpekler konuşmaz ki...
    ----Bir adamın kafası atmış, vücudu da eşşek...
    ----Bir adam yatmış, karısı da tekne...
    ---Bir adam donmuş, karısı da sütyen...
    ---Aykut gol atamayınca ne der? - I couldn't!
    --Adamın biri birgün eczaneye sinek ilacı almaya gitmiş ve eczacı ona "Sineğinizin nesi var acaba?" demiş.
    ----Ordu'nun dereleri yukarı akarsa ne olur? - Newton göt olur...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...