1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Kusursuz Seks Performansının Sırları

'Cinsellik' forumunda FanClup tarafından 10 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  İşte, Seks için altın tavsiyemiz! Tabiki içlerinden en önemlisi de, erkekler için yataktaki en cool, en seksi, en çekici ve en tatmin edici kadın modeli, özgüveni olan kadındır!


  Özgüvenden kastımız kasıntılık zannetmeyin. Yatakta unutulmaz bir kadın olmak için önemli olan rahat davranmaktır. Size bu konuda verebileceğimiz en önemli tavsiye ise seksi gereğinden çok ciddiye almamanız. Çünkü seks; ne kadın ne de erkek için verilmesi gereken bir sınav değildir. Son derece keyifli, eğlenceli ve komik bir şeydir!

  1) Heyecan verici ve tatmin edici seks, iki taraf için de öncelikle spontane olmalı. Sadece Cuma ve Cumartesi geceleri yakınlaşıyorsanız ilişkinizin bir süre sonra monotonlaşacağı açıktır. Ya da sadece misyoner pozisyonunu tercih ediyorsanız pek çok farklı zevkten kendinizi mahrum bırakıyorsunuz demektir. Bunun için yatakta liberal olun, yeni pozisyonlar deneyin. En önemlisi hayatınızda fantezilerinize yer açın.

  2) Bir eşarp, kravat ya da varsa kelepçe kullanarak, partnerinizin ellerini birbirine bağlayın. Amaç size dokunamamasını sağlamaktır. Sonra onu (nefesinizi de kullanarak) yavaşça yukarıdan aşağıya öpün ama onun size istediklerini yapmasına bir süre için izin vermeyin. Bu, sizin kontrolü ele aldığınızı partnerinize hissettirecek en klasik oyundur ve yataktaki heyecan katsayısını artırmak konusunda kesinlikle işe yarar.

  3) Onunla “dirty-talking” yapın… Kulağına açık saçık sözcükler fısıldayın ve aynısını onun da yapmasını isteyin. Nasıl mı? “Şu anda ne yapmamı istersin? Nasıl olsun istersin?” gibi… Yatakta biraz heyecanın işlerin gidişatını nasıl etkileyeceğine şaşıracaksınız. Eğlenin ama elbette sınırlarınız olsun. Gerilmeyin, partneriniz size saygı kuralları çerçevesinde davrandığı sürece hiçbir sorun yoktur.

  4) Kadınlar için önsevişme erkeklere göre daha önemlidir kabul ediyoruz. Ancak seks, zaman zaman yatak odası dışında ve aceleyle yapıldığında da oldukça eğlenceli ve son derece heyecan verici olabilir. Bunun için sevgilinizle banyoda ya da arabada, bahçenizde veya asansörde yakınlaşabilirsiniz. Bu deneyim sonucunda iki tarafın da çok memnun kalacağını söyleyebiliriz.
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...