1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Merakla beklenen telefon OnePlusOne

'Akıllı Telefonlar' forumunda ErdemEry tarafından 23 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. ErdemEry

ErdemEry Mobil Cihazlar Bölüm Yöneticisi

Özellikleriyle oldukça ilgi çeken telefonumuzun fiyatı bugün açıklandı. Bekleyenleri fazlasıyla sevindireceğe benziyor. Fiyatı yanlızca 299 dolar.

Oneplus ın aslında Htc One ile alakası yok. Çinli telefon üreticileri bundan önce bütün satışlarını sadece Çin sınırları içerisinde yapıyordu. Fakat OnePlus firması One ile 16 ülkeye açıldı ve aynı fiyat politikasıyla sürüme hazırlanıyor.

Hemen özelliklerini anlatayım. OnePlus One, gücünü 2.5GHz saat hızında çalışan Snapdragon 801 işlemciden alıyor. 5.5-inç büyüklüğünde 1080p ekrana sahip olan akıllı telefon bunların yanında, 3GB RAM, 13-megapiksel kamera, CyanogenMod arayüz, 162g ağırlık, 8.9mm incelik gibi özelliklerle geliyor.

Tanıtım videosunu izlemenizi tavsiye ederim :)

[video=youtube_share;KP-5OlHINg0]http://youtu.be/KP-5OlHINg0[/video]

image.jpg
    image.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
    Tags:
  2. ustaçırak

ustaçırak New Member

Cevap: Merakla beklenen telefon OnePlusOne

hımm güzel fiyat ve özellikleri görünce merak ettim de koyduğunuz video gözükmüyor başka bir video yada fotoğraf koyabilirmisiniz

3. ErdemEry

ErdemEry Mobil Cihazlar Bölüm Yöneticisi

Aynı videoyu başka sitelerde bulamadım ama fotoğrafları ekledim.
    Youtube kapalı olduğundan açılmıyor sanırım video.

4. Hungry Bird

Hungry Bird Member

Telefon hoş gözüküyor da bir telefona birbilgisayar parası verilmez be yaa

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...