1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Mezuniyet elbisesi dikimi ne kadar

'Güzellik ve Moda' forumunda Geveze tarafından 7 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. Geveze

Geveze Member

Malum mezuniyet geliyor. Öğrencilik şu bu derken bir anda okul bitiverdi. Mezuniyet telaşı sardı. Mezunyet için elbise diktirmeyi düşünüyorum. Ne kadara mal oluyor? Dikim mi yoksa hazır mı daha uygun olur? Mezuniyet elbisesi konusunda düşünceleriniz neler?

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Cevap: Mezuniyet elbisesi dikimi ne kadar

hazır daha uygundur bence ama kep e dikkat sert olsun ki attığında birinin kafasını yarabilsin :)

3. Geveze

Geveze Member

Mezuniyet balosunda giyecek olarak kastetmiştim.

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

hımm bak o konuda bilgim yok çünkü boya kiloya tipe göre bakmak gerek

5. ErdemEry

ErdemEry Mobil Cihazlar Bölüm Yöneticisi

Mezuniyet balosu kıyafeti seçimi için en mantıklı hareket diktirmektir. İstediğin kumaşı ve istediğin modeli kendin belirliyorsun ve özgün oluyorsun herşeyden önce. Terziye ve kumaş alacağın yere mezuniyet olduğunu söylemezsen daha uygun fiyata yaptırabilirsin.
    Kıyafet konusunda hazırı düşünürsen işin kolayına kaçmış olursun ama istediğin gibi bişey bulamama ihtimalin de yüksek.
    Kombin seçeneklerine daha çok kafa yormanı tavsiye ederim, elbisen mükemmel olsa da aksesuarlar ve ayakkabıyla durumu vahim bi hale getirebilirsin. Deneyimlerimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim, kızlar balo elbisenin güzelliğine bakar ama erkekler sana yakışmışmı diye bakar ;)
    Elbise diktirmeyi düşünüyorum dediğin için kız olduğunu varsayarak yorum yaptım umarım yanılmamışımdır :)

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...