1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Murat

'Komik Fıkralar' forumunda FanClup tarafından 12 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Yıllar sonra kavuştuğu elden düşme Murat arabasıyla yolculuk yaparken bir anda araba arıza yapar. Yolun Kenarına çeker. Motor kapağını açar, ne olduğunu anlamaya çalışırken bir Ferrari yanına yanaşır. "Hemşerim, arabanın nesi var? Dilersen senin arabayı beninkine bağlayalım, çekeyim seni ilk tamirciye kadar." der. Çok sevinir bizimki. Hemen Murat’ı kalınca bir halatla Ferrari' nin arkasına bağlarlar. Ferrari' nin sahibi genci uyarır, "Ben hız yapmayı çok severim. Eğer farkında olmadan aşırı hız yaparsam,sen selektör yapar beni uyarırsın!" Delikanlı "Tamam!" der ve yola koyulurlar. Bir süre sonra Ferrari gaza basmaya başlar, 60, 80, 100... derken Murat arkadan selektör yapar. Ferrari durumu hatırlar ve yavaşlar, bir süre sonra Ferrari tekrar gaza basar, 70, 80, 100... Murat tekrar hatırlatır. Ferrari yavaşlar. Yollarına böyle devam ederlerken bir Lombarghini Ferrari' ye yaklaşır ve "Kapışalım mı?" der. Ferrari yanıtlar, "Nesine?" Lombarghini "340 km. ötedeki benzinliğe ikinci varan, ilk varanın deposunu doldurur. Ferrari kabul eder ve yarışa başlarlar. 120, 140,180, 220... Gaza basmaktadırlar.

  O arada trafiği kontrol eden polis helikopterinde görevli polis Temel merkeze bilgi vermektedir, "Komiserim, şehrin kuzeyindeki yolda trafik güvenliği tehdit altında! 3 araç yarış yapıyor. Bir Ferrari ile bir Lombarghini saatte 300 km hızla yan yana gidiyorlar, arkadan da bir Murat onları geçmek için 10 dakikadır selektör yapıyor!".
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...