1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Nasıl Aşık Olunur?

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 9 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Aşık olmak istiyorum, aradığım aşkı bulamıyorum diyenler buraya! Şu an hayatınızda kimse yoksa ve aşık olmak istiyorsanız nasıl aşık olacağınıza dair birkaç ip ucu verek işinizi kolaylaştırabiliriz. Aşk damdan düşer gibi de gelebilir, yavaş yavaş da..İlk bakışta aşık olmak önemli değildir. İlk bakışta aşık olmadığınız bir kişiye daha sonra aşık olabilirsiniz.

  Nasıl aşık olunur?
  Aşık olmak istiyorsanız, sevgiliniz yoksa ve sevgiliniz olmasını istiyorsanız bu durumları göz önünde bulundurmanızda fayda var. Böylece siz de ön yargılarınızdan sıyrılarak aşık olabilirsiniz. Aşık olmak zor değildir. Ön yargılarınız ve korkularınız olmadığı sürece siz de birine aşık olup mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz sevgili hanımlar.
  Elbet de ki aşk nasıl bulunur, nasıl aşık olunur, nasıl aşık edilir?
  İşte o tür konulardan biri. İlk bakışta nasıl aşık oluyoruz ?
  Haber kaynağına göre :
  1- Kırılganlık: Hızlı oluşan bir ilişkinin temelinde karşı tarafın da en az kendiniz kadar kırılgan olduğunu görmek yatıyor. Kişi bir konudaki kusuruna dürüstçe söylediğinde karşı tarafla daha dürüstü bir ilişki kuruluyor.
  2- Yakınlık: İki insanın ofiste masalarının birbirine yakın olması ya da aynı yerde yaşıyor olmaları onlara konuşacak ve yakınlaştıracak daha çok konu verir. Birisini ister istemez hayatımızda her gün gördüğümüz insanlar arasına girmesi onunla beraber olunma istediğini arttırıyor.
  3- Çekim gücü: Kendinize güvenmek ya da güzel hissetmek, diğer tarafın fark edeceği bir çekim gücü oluşturuyor. Bu da karşı tarafla anında iletişim kurmayı kolaylaştırıyor.
  4- Benzerlik: “Zıt kutuplar birbirini çeker” doğru bir varsayım değil. İnsanlar uzun süreli ilişkilerde kendilerine benzeyen kişileri ararlar.
  5- Ortam: Aynı tarzda sıkıntıları yaşamak ve paylaşmak insanları daha da yakınlaştırıyor.
   
  Tags:
 2. Kral Çıplak

  Kral Çıplak New Member

  ya aşk öyle istiyeerek olan bişeymiki ya
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...