1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Network Marketing'de Başarının Sırrı

'Senin Kalemin' forumunda Powers tarafından 29 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. Powers

Powers Administrator Site Yetkilisi

Network Marketing'de başarının sırrı nedir? Network Marketing'de kim daha çok kazanır. Cevabı bir Network Marketing firmasında üst düzeyde çalışan veriyor.

Network işimde hep bir prensibim oldu: Bu iş, benim işim!

Ne işlerim istediğim gibi gitmezken, ne sorunlarım varken, ne de sponsorluk hattımdaki bazı kişiler bana destek olmazken, hatta işime zarar verdiklerinde, işimi bırakmayı hiç düşünmedim...

Çünkü bu iş, onun bunun veya sponsorumun değil, benim işimdi. Çünkü bu işi bırakırsam, onun bunun veya sponsorumun değil, Benim hayallerim çöpe gidecekti.

Bu işi(mi) bırakmadığım, asla vazgeçmediğim ve bir şampiyon gibi savaştığım için gurur duyuyorum!
    Çocuklarımı en iyi okullarda okutabildiğim ve onlara doğru örnek olduğum için gurur duyuyorum!
    Bir çok dostumun hayatına olumlu yönde dokunabildiğim ve çok daha fazlasını yapacağımız için gurur duyuyorum!...

Şimdi de bazıları diyorlar ki, "Çok şanslısın"

Tags:
  2. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

insan kendi şansını kendi yaratır

3. yokolucu

yokolucu New Member

Bravo katılıyorum

4. Geveze

Geveze Member

Şans mı yoksa başarı mı?

5. Cansu Köse