1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Paranız Olmasa Bile Sevgilinizi Etkileyebilirsiniz

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Paranız olmasa bile sevgilinizi etkileyebilirsiniz, hediyeler alabilirsiniz

  Anketlere bakılırsa kadınlar erkeklerde para pul değil kibar ve esprili olma gibi basit özellikler arıyorlar. Oysa gerçek hayat hiç de bu kadar kolay değil. Yine de moralinizi bozmayın, üzülmeyin, yılmayın. Parasız olduğunuz için güzel kadınlardan vazgeçmeniz gerekmiyor. Zengin olduğunuz imajını yaratmanız yeterli. Bu işin de bir kaç hilesi var:

  Beğendiğiniz kadına çiçek hediye edin.

  Biliyoruz çiçekçiler dünyanın parasını istiyor. İyi de mezarlıklar ne güne duruyor? Etrafta kimse yokken, oralardan çiçek toplayıp sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

  Sorun yemeğe çıkmak mı?

  Herhangi bir pizzacıya gittiğiniz zaman bile tonlarca para harcamanız gerektiğinin farkındayız. Pikniğe ne dersiniz? Pizzacıya vereceğiniz paranın yarısıyla çok daha hoş ve romantik bir ortamda sevgilinizle başbaşa kalabilirsiniz. Gideceğiniz parkı önceden seçin, orada küçük çaplı bir keşif turu yapın, köğek pisliklerinden uzakta bir nokta belirleyin ve kendinizi tabiat ananın şefkatli kollarına bırakın.

  Gelelim hediye faslına.

  Bu işi halletmenin de iki yolu var. İlki sevgilinize kendi yaptığınız bir şeyi hediye etmek. Kadınlar erkeklerin kendileri için çaba harcamasına bayılırlar. Çarşıdan alacağınız pahalı bir hediye yerine kendi ellerinizle hazırladığınız ve onun fotoğraflarını kullandığınız bir kolaj sevgilinizi daha çok etkiler. İkinci yol da sevgilinizin arkadaşlarına telefon edip onun için özel bir hediye almayı planladığınızı söylemek. İstediğiniz bahaneyi uydurabilirsiniz, ne bileyim sevgilinizin yeni işi, yeni saçı, yeni yaşı vs. için bir parti düzenlediğinizi ve oan pahalı bir hediye vermek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Tabi cebinizden bilmem kaç milyon çıktığı halde hala bilmem kaç milyon daha toplamanız gerektiğini söyleyin ve onlardan yardım isteyin. Onların size vereceği parayla kendi cebinizdekini birleştirerek sevgilinize hediye alabilirsiniz. Parti vakti geldiğinde pahalı şaraplar yerine ucuzlarını seçin. Soranlara da bunun çok özel bir içki olduğunu falan söyleyin. Yolunuz açık olsun.
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Paranız Olmasa Bile Sevgilinizi Etkileyebilirsiniz

  yalannn külliyen yalan para yoksa hiç birşey yoktur
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...