1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Selam :)

'Müzisyenler' forumunda Louisasym tarafından 22 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. Louisasym

Louisasym New Member

:eek: :)) burası benim grubumun fan sayfası :) marım bizden memnun kalırsınız :)

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

bu ne gurubu yani bir ses video paylasırsanız herkes görsün

3. Louisasym

Louisasym New Member

tamam :) paylasırız :)

4. Louisasym

Louisasym New Member

5. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Bu grup iş yapmaz hacı.

6. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

amatör bir gruba benziyor sizde bunun benzerini yaparsanız işiniz zor amatörün amatörü gibi bişe çıkar ortaya

7. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Bu dediğin nasıl oluyor ben anlamadım. Bunun videosu var mı?

8. Geveze

Geveze Member

Evet video istiyoruz

9. selcuk

selcuk Member

siz bu video daki 6 kızdan mı esinlenerek bişey yapmaya çalışıyosunuz tam anlayamadım da ben ? ? ?

10. selcuk

selcuk Member

Bu klip aslında değişik bir çalışma olmuş şarkı ve alt yapı amatör bir gurup için oldukca iyi büyük ihtimal bir stüdyo çalışması veya uzman birilerinden destek almışlar. Videonun içeriği ve çekim tekniği olarak ise 6 kızın bi gün canı sıkılıp sahilde kendi çaplarında oyun oynayıp eğlenirken kendilerini video cekmişler. Özetle şarkı güzel klipteki kareler ve geçişler cok uyduruk olmuş.

Bu klibi bizim nasrettin hoca misali ya tutarsa diye yüklemişler bence ama yinede amatör bi guruba göre güzel bir çalışma olmuş . ..

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...