1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sevgilinizi Değiştirmeye Çalışmayın

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Başlangıçta sizin hatalarınızı bile sevimli bulan hatun, ilişki başlar başlamaz hummalı bir faaliyete girişir. Eviniz, saçlarınız, arkadaşlarınız, giyim kuşamınız, alışkanlıklarınız, hepsi değişmeli, onun istediği gibi olmalıdır. Çok yakın bir kız arkadaşım vardı. Sonra gitti, günün birinde çirkin mi çirkin, huysuz mu huysuz, hiçbir özelliği olmayan bir herife kaptırıverdi kendini. Daha kötüsü, adam her gece içip içip sızıyordu. Kız kendini adadı, uğraştı, didindi, adamın façasını düzeltti, bütün kötü alışkınlıklarını yok etti. Her gece barlarda olay çıkartan adam gitti, yerine evden çıkmayan, içki niyetine süt için, acayip güzel kıyafetler giyip saçlarını jöleleyen ve inanılmaz ama, bütün kadınları peşinden koşturan bir adam geldi. Gördüğü ilgi üzerine poposu kalkan adamın ilk işi de kız arkadaşımı terk etmek oldu. Bu hikayeyi neden mi anlattım biraz kızlardan bahsetmek istedim onların nasıl bir misyona hizmet ettiklerinden yani. Onlar karşılarındaki erkekleri değiştirmek üzere programlanmış yaratıklardır. Onların sizi bambaşka bir erkeğe, hayallerindeki "beyaz atlı prens" e dönüştürmek gibi üstün bir görevleri vardır.

  Evinizi değiştirmeye çalışıyor
  Evinizde kız arkadaşınızı rahatsız eden tek şey Evin Herşeyi. İlk önce kendi akıllarında evinizi değiştirirler ve ondan sonra sizi "Sence de daha güzel değil mi?" gibi tuzağa düşürüp evinizin dekorunu değiştirmeye sizi zorlarlar. Savunma Taktiği:
  Uygulayabileceğiniz tek bir yöntem var size söylediklerini unutun gitsin tembellik edin ve harekete geçmeyin

  Giysilerinizi değiştirmeye çalışıyor
  Size göre, kıyafet denen şey üstünüze giydiklerinizdir. Ona göre ise giysileriniz, hatunun sizi ne kadar kontrol ettiğinin, size nasıl bir eğitim verdiğinin ve üzerinizde nasıl bir etki yarattığının göstergesidir. Dolayısıyla kot pantalon, spor ayakkabı ve üzeri yazılı bir tişört sizin için rahatlık anlamına gelir. Oysa sevgiliniz bu kılığı sorumsuzluk, özgürlük ve kaçış tutkusuyla özdeşleştirip yok etmeye kalkışır. Diyelim ki kravatınızı beğenmediyse size yeni bir tane alır ve bu kravat hayallerindeki insana yakışacak bir kravattır. Savunma Taktiği:
  İncinmiş kırılmış gibi davranın. Size yeni elbiseler bile alsa ısrar edip eski kirli giysilerinizi giyin bir süre sonra pes edecektir.

  Arkadaşlarınızı değiştirmeye çalışıyor
  En yakın arkadaşınız karı - kız peşinde koşan, sürekli içki içen üstelik siz onunla buluştuğunuzda sizde onuın gibi kör kütük sarhoş oluyorsunuz. Size "Neden arkadaşlarımızla daha çok vakit geçirmiyoruz dediğinde burada kastettiği sizin değil kendinin arkadaşlarından bahsettiğini bilmelisiniz. Savunma Taktiği:
  Hatun istiyor diye arkadaşlarınızdan vazgeçerseniz mutsuz olursunuz. Bunan dolayı arada sırada ne kadar sıkıcı olursa olsun onun arkadaşlarıyla buluşun unutmayın ki arkadaşlarının büyük bir bölümü hoş kadınlar olabilir.

  Yaşamınızı değiştirmeye çalışıyor
  Sizin kendinize göre bir planınız vardır fakat onun sizin için birlikte olabileceğiniz bir planı vardır mesela siz cuma günü arkadaşlarınızla içmeyi düşünürken o cuma gecesi romantik bir akşam yemeği yemeyi düşünür. Hiçbir kadın size savaş açar gibi bir yol izlemez son derece yumuşak ve dolaylı bir yol izler Yemeğe giderken bile bu tuzağa nasıl düştüğünüzü anlamazsınız.
  Savunma Taktiği:
  Kendinizi ezdirmeyin. Uzlaşmayı deneyin ama taviz veren siz olmayın. Her ilişkide ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir. Bu anlaşmazlıklar yüzünden ilişkinizi bitirecek misiniz, yoksa onun isteklerine boyun mu eğeceksiniz buna siz karar verin.

  Dış görünüşünüzü değiştirdi, şimdi sıra kişiliğinize geldi
  Sevgiliniz sizi; Aşağılamaya başlar, İntikam saldırısına geçer ve başka erkeklerle flört eder, Gizli gizli, ilişkinizin kısa sürede sona ereceğine dair imalarda ve hatta tehditlerde bulunur
  Savunma Taktiği:
  Sizi aşağılamasını görmezden gelin, bırakın, başka erkeklerle flört etsin böylece sizde arkadaşlarınızla maça ve bara gidebilirsiniz. Kendinizi değiştirmezsiniz fakat o istiyor diye bira yerine beyaz şarapı tercih edebilirsiniz.

  Zevklerinizi değiştirmeye çalışıyor
  Bir zamanlar evinize istediğiniz saatte geliyor, istediğiniz müziği istediğiniz açıklıkta dinlerdiniz. Artık Arnold yerine melodram filmleri izleyeceksiniz çünkü artık yeni bir ilişkiniz var
  Savunma Taktiği:
  Sizde onun yaptıklarını yapın yani sizde onun izlediği filmeri dinlediği müziği aşağılayın. Zaten kızlarda bu devirde böyle şeylerden nefret etmeye başladı.

  Temizlik alışkanlıklarınızı değiştirmeye çalışıyor.
  Temizlik en önemli sorunlardan biridir. Eğer vücut temizliğine önem vermiyorsanız sevişmeyi unutun gitsin.
  Savunma Taktiği:
  Yapılan araştırmalara göre temizlik birinci sırada olduğundan kız arkadaşınızı dinlemeniz en iyisi olacaktır.
   
  Tags:
 2. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Baba zamanı gelmişse yeni bir sevgiliyle değiştirmek en iyisi.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...