1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Kız arkadaşının ziyaret edeceği ev kesinlikle derli toplu olmalı. Size dip tırnak temizliğe girin demiyoruz ama ortalığı şöyle bir toparlayın ki kızcağız daha ilk andan korkup kaçmasın. Ayrıca eski sevgililere ait resimleri, porno dergi ve filmleri, filan da ortadan kaldırın. Bunlar yerine birkaç "çok önemli görünen" kitap ile dekorasyon ve edebiyat dergilerinizi ortaya çıkartın.

  Saat 10:35
  Eve uygun ancak derli toplu görünen bir giysi giyin, traş olun ve dişlerinizi fırçalayın. Tabii daha önceden duş alma şansınız varsa, harika olur. Yemek masasına temiz bir örtü serin ve iki kişilik kahvaltı sofrası hazırlayın. Sofrada mutlaka füme dil, tavuk janbon ya da zeytinli ekmek gibi ekstradan ilginç birşey bulunsun. Bu arada çayı ocağa koyun.

  Saat 11:00
  Sevgilinizin gelmesin birkaç saniye kaldı. Müzik setine daha uygun hafif bir müzik koyun. Aynada kendinize son bir kez baktıktan sonra ışıl ışıl bir gülümsemeyle kapıyı açın. Elinizde mutlaka temiz bir peçete bulunsun. Böylelikle mutfakta onun için hazırlık yaptığınız imajını yaratmış olursunuz

  Saat 11:15
  Kızı içeri buyur ettiniz; "ben de kahvaltı hazırlıyordum" diyerek durumu açıkladınız... Şimdi isterse salonda müzik dinlesin veya sizin krep hazırlarken mutfakta çene çalmaya gelsin. Bizce mutfakta çene çalmaya gelmesi daha eğlenceli. Böylece kendini daha rahat hissedecek, evi kendi eviymiş gibi benimseyecek. Bu arada krepin içine koyacağınız taze kaşarı rendelemesini de söyleyebilirsiniz.

  Saat 13:30
  Kahvaltınızı ettiniz, üzerine kahvelerinizi içtiniz ve sofrayı da birlikte topladınız. Mutfağı toplamak için fazla zaman harcamayın. Salona dönün ve birlikte film seyretmeyi önerin. Film kızların hoşuna gidecek türden romantik, sevimli ve belki biraz da komik olmalı (En İyi Arkadaşım Evleniyor, Melekler Şehri, Ah Mary Vah Mary).Televizyonun karşısındaki divana kurulun ve birlikte izleyin.

  Saat 15:10
  Film bitti. Ama siz pozisyonunuzu bozmayın. Aşkın güzelliği, ilişkilerin kutsallığı üzerine tatlı bir sohbete başlayın.

  Saat 16:30
  Sıra zekanızı ve maharetinizi sergilemeye geldi. Bilgisayar ya da play station\'da eğlenceli bir oyuna ne dersiniz? Sanılanın aksine kızlar da elektronik eğlenceye bayılıyorlar (Resident Evil, Simcity, Tomb Raider ve özellikle de Diablo önerilir).

  Saat 18:00
  Öldürücü darbe için hazırlanmaya başlayın. İkiniz birlikte mutfağa girip, uzun uzun çalışacak ve muhteşem bir akşam yemeği hazırlayacaksınız. Bunun için kızı evde bırakıp markete yollanın. Hatta eğer cebinizde para varsa markete birlikte gidin. Yoksa bakkala borç yapacaksınız. Aman şarabınız iyi kalite olsun. Ayrıca yemek hazırlarken içebileceğiniz aperatif cinsinden bir içki de alın.

  Saat 18:30
  Birlikte mutfağa girip yemek hazırlamaya başlayın. Tabii kızcağızın üzerindeki güzel giysilerle yemek hazırlaması düşünülemez. Dolayısıyla üzerine rahat edebileceği birşeyler vermeyi önerebilirsiniz. Bir şort ve tişört idealdir. Bunlarla ne kadar şirin göründüğünü söylemeyi de ihmal etmeyin.

  Saat 19:15
  O salatayı hazırlarken siz küçük bir aperatif ayarlayın.

  Saat 20:05
  Birlikte sofrayı hazırlayın. Bu kez masaya çiçek ve mum koymayı unutmayın.

  Saat 21:05
  Yemeği aceleye getirmeyin. Bu arada romantik müzik yapan kanallardan birini açıp hafiften slow dans olayına girebilirsiniz.

  Saat 22:00
  Yemek, alkol ve danstan sonra büyük olasılıkla ne yapacağınız belli. Olur da işler ters giderse, kesinlikle ilk seferinde ısrarcı davranmayın. Yani "bu gece bende kalsana" türünden talepleri aceleye getirmeyin. Kalmak için ölüp bitse de gidecektir.
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  kesinlikle ne bu ısrar
   
 3. Hungry Bird

  Hungry Bird Member

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  Biraz fazla baş başa olmuş sanki
   
 4. selcuk

  selcuk Member

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  Adam yazmış diyecek bişey yok cok ince bir plan olmuş teprik etmek lazım FanClupı
   
 5. selcuk

  selcuk Member

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  bu işte altın kural belli karşındaki bir insan et parcası değil onunda duyguları var . . .
   
 6. Hungry Bird

  Hungry Bird Member

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  kesinlikle
   
 7. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Cevap: Sevgiliyle Baş Başa Bir Gün

  Bu iş yatak olur.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...