1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sıradan yada Özel Bir Kadın Olmak

'Aşk ve Sevgi' forumunda FanClup tarafından 15 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

 1. FanClup

  FanClup Moderator

  Sıradan yada özel bir kadın olmak" Özel kadınlar; her girdikleri ortamda erkeklerin hemen dikkatini çeken, gizemli, her zaman bakımlı, zor elde edilen, her an avucunuzun içinden uçup gidecek intibayı veren, fazla konuşmadıkları için iç dünyalarını bilemediğiniz kadınlar...

  Sıradan kadınlar ki etrafımızda sayıca çoğunlukta bulunan, kendilerine ayıracakları vakti genelde başkaları için harcamayı adet edinmiş, kuaföre sadece özel günlerde giden, hiç kimsenin kolay kolay ilgisini çekmeyen, ismi üstünde sıradan kadınlar...

  Kolayca aşık olabilen, terk edildikleri zaman günlerce yataktan çıkmayan sıradan kadınları, erkeklerini kolay kolay hayal kırıklığına uğratmayan, ama kolay mutlu edilebilen kadınlar olarak da özetleyebiliriz.

  Sıradan kadınlar özel kadınlara göre çok daha güçlüdür.Sevebilen, sevgilerini göstermeyi esirgemeyen,kendilerini olduğundan farklı göstermeyi beceremeyen bu kadınlar, kayıtsız şartsız bağlılıklarıyla erkeklerinin her dönem yanındadır. Bu sağlamda her erkeğin sıradan bir kadına ihtiyaç duyduğu söylenebilir.

  Halbuki özel kadınlar özel günler içindir. Hiçbir erkek ekonomik darboğaza girmiş şirketiyle boğuşurken, evde onu özel bir kadının beklediği düşüncesiyle yanıp tutuşmaz.

  Sıradan kadınların çoğunluğu özel kadınlara özenir, onlar kadar dikkat çekici olmayı hayal eder, tıpkı özel kadınların içten içe sıradan bir hayat arzulayıp gerçekleştiremedikleri gibi.

  Sıradan kadınlar çok özeldir, sıradan yaşamayı kabullendikleri ve aslında hiç keşfedilemedikleri için...

  Bu yazıyı okuyan bir erkeğin notu:

  Bu nedenlerle erkekler sıradan kadınlara sahip olup, hayatları boyunca onun aslında çok özel olduğunu fark edemeden hala o özel kadını arar dururlar...
   
  Tags:
 2. Cansu Köse

  Cansu Köse New Member

  Cevap: Sıradan yada Özel Bir Kadın Olmak

  yinede özel olmak en güzelidir
   
 3. Hungry Bird

  Hungry Bird Member

  Cevap: Sıradan yada Özel Bir Kadın Olmak

  Herkes özeldir değer vereni için
   
 4. Onur1988

  Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

  Cevap: Sıradan yada Özel Bir Kadın Olmak

  Tüzel de olsa kadın kadındır.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...