1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Sony SAL-50 F 1.8 Örnek Resimler

'Fotoğraf Makineleri' forumunda Hungry Bird tarafından 19 Haziran 2014 tarihinde açılan konu

1. Hungry Bird

Hungry Bird Member

Resimlerin tamamı f1.8 de çekilmiştir. Obtüratör hızı makineye bırakılmıştır. iso 200 olarak ayarlanmıştır. Resimlere özenilmemiş olup deneme amaçlıdır. Resimlerin sadece boyutu %25 olarak değiştirilmiştir. Herhangi bir işlem/ montaj vs bulunmamaktadır. Bu arada yeni lensim hayırlı olsun. Güzel fotoğraflarda kullanayım :)

DSC03014.JPG

DSC03018.JPG

DSC03021.JPG

DSC03022.JPG

DSC03023.JPG

DSC03024.JPG

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
    Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Cevap: Sony SAL-50 F 1.8 Örnek Resimler

hay manşallah yardırmışsın dostum 1.8 i biraz da gün ışığında düşük iso geniş diyafram ile dene

3. Ümit İlgen

Ümit İlgen Müzik Bölümü Yöneticisi

ahh ahh hayalimde ki lens :)

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

o da olur inşallah dostum ilk başta fotoğraf makinası ihtiyacını bir tamamla gerisi kolay

5. Ümit İlgen

Ümit İlgen Müzik Bölümü Yöneticisi

ahh bide o varrr

6. Hungry Bird

Hungry Bird Member

Evde bu kadar olmuştu hızlıca test ederken gündüz dışarda 1/4000le çekiyor gene parlak resimler ve baya yakınlaştırıyor. Aslıda paraya kıyıp 50mm yerine 36 veya daha düşük tercih edilmeli.

7. MaRLeY

MaRLeY Moderator

Vay be ben alayım derken sen almışsın iyi mi yakışır ama çok güzel bir lens bir kac foto daha paylasirsan çok sevinirim

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...