1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

Spor İçin Buluşuyoruz

'Spor' forumunda KiloKontrol tarafından 15 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

 1. KiloKontrol

  KiloKontrol New Member

  Arkadaş buluşmalarına gitmeyen yoktur, en azından ayda bir kere buluşulur; yemekler yenilir, sohbetler edilir… Kadınlarda çay buluşmaları, erkeklerde ise maç buluşmaları bitmez. En yoğun anlarda bile bu buluşmalara ayıracak zaman bulabiliyoruz, peki hep yemek içmek ve sohbet için bir araya gelmek yerine spor aktiviteleri için bir araya gelsek, daha iyi olmaz mı?

  Arkadaşlarınızdan en az ikisi kilo vermek istiyordur ve birçoğu da iyi beslenmek istiyor fakat yapamıyordur. Haftada bir spor salonunda ya da belirlediğiniz bir açık alanda sözleşip spor yaparsanız; hem sohbet edip, hem hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Araştırmalar gösteriyor ki, spora başlama ya da kilo kontrolü dönemlerinde eşlik edecek birisi olduğunda hedefe daha çabuk ve pes etmeden ulaşılıyor…

  Ama, bunları düşünmek bile zor geliyor diyorsanız, toplanmalarda bol kalori alıp, maalesef sonrasında da üzülmeye devam edeceksiniz demektir…
   
  Tags:

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...