1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

SSI ilerlemek

'Su Altı Dünyası' forumunda selcuk tarafından 25 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. selcuk

selcuk Member

( SSI - Scuba Schools International ) Uluslararası dalış okulu size sundugu dalış sertifikalrın yeni dizaynı

Bu sertifikalarla dünyan yanın istediğiniz heryerinde (Seviyeniz kadar) serbes dalış yapabilrsiniz.

İyi dalışlar . . .

Poster_Diver_2009_TUR.jpg

SSI Dalış Kartları 2.jpg

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015
    Tags:
  2. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Cevap: SSI ilerlemek

dizaynının ne önemi varki bence suya dayanıklı olması yeterli ve kredi kartından daha büyük olmaması

3. selcuk

selcuk Member

Türkiye ve dünya standarına göre sistemde olan birçok program bulunmakta bu programlardan en pratik ve rahat bir şekilde ilerlememizi SSI (Scuba Schools International) sağlamakta cok daha hızlı ve net bir eğitim planına sahip yegane sistemlerden biridir.

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

onu sormamış ki cansu

ayrıca bende katılıyorum dizayn böyle bir kart için aman aman önemli olmasa gerek

5. selcuk

selcuk Member

Ekrem ordaki dizayn senin almış oldugun eğitim ve/ya deneyimlerine fiziki bir materyalle sana sertifika teslim etmesi yani tamamen buydu. SSI sana aldıgın eğitim sonucu teslim ettiği kartların dizaynını ve seviyelemesini değiştirmişti ben bunu tanıtmak istedim yani

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Temmuz 2015

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...