1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

temizle Şu kutuyu . . .

'Tanışma & Kaynaşma' forumunda selcuk tarafından 9 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. selcuk

selcuk Member

1- ilk olarak olum şu Özel Mesajlar kısmını büyült ve eskı mesajları sil sana mesaj atamıyorum

2- Fotoğraf & Video & Grafik Tasarımı bölümüne alt başlık oarak Sualtı Fotarafcılığı bölimü açsa elimde yeteri kadar dökuman yazı ve belge var 3-4 saate ben orayı ful doldurum konu açınca bana cepten haber ver wifi area geçim

Tags:
  2. selcuk

selcuk Member

3- Açdıgım konuya dosya yüklemek istiyorum (.doc , .pdf) nasıl yapıcam ust konsalda bulamdım .

3. Powers

Powers Administrator Site Yetkilisi

Açtığınız konulara bmp, doc, exe, gif, jpe, jpeg, jpg, pdf, png, psd, txt ve zip uzantılı dosyalar ekleyebilirsiniz. Ekleyebileceğiniz dosya boyutu konusunda olabildiğince esnek davranılmıştır. 10mb'dan daha büyük pdf dosyalarını bile ekleyebilirsiniz üstelik bunu herhangi bir üye ile sınırlamadık ve yeni kayıt olan üyemiz bile bu tarzda dosya paylaşımında bulunabilir. Hızlı cevap ve özel mesajda bu özellik devre dışı bırakılmıştır. Yeni açtığınız konularda veya gelişmiş editör ile cevap yazarken ataç resmini tıklayarak eklentilerinizi ekleyebilirsiniz.

Bu ikonu tıkladığınız zaman eğer boş ekran ile karşılaşırsanız bu sizin browserınızla ve browser ayarlarınızla ilgilidir. Bu sorunun çözümü için farklı bir browser kullanmayı deneyebilir yada Internet geçmişinizi temizleyebirsiniz.

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Son nokta:)

5. selcuk

selcuk Member

Bencede . . .

6. Powers

Powers Administrator Site Yetkilisi

Artık docx, ppt, pptx uzantılı dosyaları da ekleyebilirsiniz. Üstelik zip, pdf, doc, docx, ppt, pptx uzantılı dosyalarda ekleyebileceğiniz dosya boyutu konusunda eskisinden de esnek davranılmıştır.

7. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Cevap: temizle Şu kutuyu . . .

selçuk cidden tercuman gerek sana kime hitaben konuşuyorsun ne istiyor ne yapıyorsun başım ağrıyor mesajlarını anlamaya çalışırken ki eforla

8. selcuk

selcuk Member

Daha iyi ya mis gibi beyin eksersizi yapmış oluyorsun işte.

9. Onur1988

Onur1988 Kovulmuş Eski Üye

Ne kutusu?

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...