1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

windows 10

'İşletim Sistemleri' forumunda Ekrem tarafından 3 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

windows 7 derken windows 8 hatalı matalı ulaştı elimize tam öff yine mi microsoft derken hataları bir miktar kapanmış 8.1 çıkıverdi ancak bir söylenti dir yayıldı windows çekirdeği değişecek diye bazı çalışmalar yapılıyor derken kimse anlamadı nereden çıktı şimdi bu windows 10 evet
    sıra geldi windows 10 a tasarımı gittikçe telefonlarımıza benzemeye başlayan windowslar bir türlü çekirdek değişimine gidememiş hala 85' te yapılan çekirdeğe tam gaz devam diyor microsoft
    ilk bazı incelemelerimi sizlerle paylaşmak istedim

ilk olarak şu cümleten gıcık olduğumuz başlat menüsünü ortadan kaldırıp windows phone benzeri giriş değiştirilmiş sanırım iç sesimiz kulaklarını çınlatmış :)
    hız bakımından başarılı olduğunu düşünüyorum ama hala windows bir linux kıvamında olamıyor ne yazıkki
    çok hoş application lar la desteklenmiş ve biraz daha göz boyamaya çalışılmış
    bir kaç foto paylaşayım iyisimi sonuçta daha şuan kararlı sürüm ortada yok deneme versiyonu var

Ekli dosyalar:

Tags:
  2. MaRLeY

MaRLeY Moderator

Cevap: windows 10

Ne çabuk çıktı ya daha çok sürer diyorlardı

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Yakında kararlı Sürüm de geliyor hazır ol dostum :)

4. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Kararlı Sürüm ne demek? :-D Kararsız mı kalıyor bilgisayar

5. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Öyle bir durum değil üreticiler satışa sunmadan önce insanlar denesin hataları varsa öğrenelim mantığı ile piyasaya ücretsiz dağıtım yaparlar ve çıkan hataları düzeltir kararlı sürümü satışa sunarlar bu sayede para verdiğimiz ürün daha düzgün daha kaliteli olur

6. Geveze

Geveze Member

Windows 9 beklerken 1.9 puan artışla windows 10 çıkması şaşırtıcı olmuştu. Çekirdeğin değişmesi pek çok program ile uyumsuzluk yaratacağı için bu değişikliğe gidilemiyor. Apple merakı sayesinde kullanıcılar apple kullanmaya daha çok tercih etmeye başladılar. Microsoft kullanıcı kaybediyor bunlar birer gerçek.

Detaylı bilgi için:
    http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview

Son olarak windows 10 aşağıdaki adresten indirilebilir.
    http://windows.microsoft.com/en-us/windows/preview-iso

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...