1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

windows 8

'İşletim Sistemleri' forumunda Ekrem tarafından 11 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

ya ne illet bir işletim sistemi yapmışlar ilk gözlemim tek kelimeyle berbat ya tüm yazılımlar haftada bir hata veriyor en gıcık olduğum şey ise bilgisayarı sanki tablet kullanır gibi kullanmaya yönelik yapmışlar ve hayatlarının hataları bence çünkü masa üstünde 27" monitörde tam ekran neden messenger kullanalım ki yada neden tam ekran kişilere veya resimlere bakalım ki ama koşulsuz tam ekran açıyor çok saçma birşey ya hani 7" bir dokunmatik monitörde kesinlikle keyifli olcaktır ama el insaf onca laptop onca masaüstü windows bağımlısı

Tags:
  2. Powers

Powers Administrator Site Yetkilisi

iPad'e windows 8 yüklenecek. Bende windows 8 nasıl ki bilen deneyen diyecektim. Son kullanıcı sürümü çıktı mı yoksa RC beta milestone vs mi? win 8 için her pcde çalışcak diyolardı. Tablete yönelik işletim sistemini pcye yapmışlar demek :)

Bide microsoftun bi özelliği bi iyi bi kötü işletim sistemi yapıyo bkz:
    win 98 iyi
    win me kötü
    win xp iyi
    win vista kötü
    win 7 iyi
    win 8 (üzgünüm ama sırada kötü var)

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Bendemi en son versiyon değil ama en son versiyon da da bu hataların devam ettiği bariz bir şekilde ortada muhtemelen gör bak bir iki haftaya yamalar başlar çünkü yarım bir işletim sistemi
    ancak bazı resmi olmayan kaynaklara göre Microsoft sonunda Windows U rafa kaldıracakmış şuan adını hatırlayamadığım bir yeni çekirdek üzerine çalışmalar yapılıyormuş. Ve yine o kaynağa göre win 8 tabletlere yönelik yapıldığı gibi şuna millete itekleyip ardından Windows devrini pc ler için kapatacakmış hatta reklamlara vs bakın win8li tablet ve cep telefonları çıkmaya başladı bile

4. Geveze

Geveze Member

Nası yani bi daha çıkmayacak mı windows bizde linux kullanırız mac kullanırız

5. is_for_you

is_for_you New Member

win8 bence başarılı

6. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

başarılı bir yönünü söylermisiniz bana çok itici geldi ya

7. Cansu Köse

Cansu Köse New Member

Cevap: windows 8

telefonumla aynı görünümde bence en güzel yanı o

8. admin.e-sigara

admin.e-sigara New Member

teşekkürler saolun.

9. ahmet173

ahmet173 New Member

hayırlısı olsun

10. Gl4dius

Gl4dius New Member

windows 8 bana vistayı hatırlatıyor biraz vista iğrenç olmuştu ama windows 7 mükemmel olmuştu windows hep buna benzer bir yol izledi zaaten bir işletim sistemi güzel bir işletim sistemi kötü.

Windows 8 den sonra gelecek olan işletim sistemi mükemmel olacak bence ve herkesi mest edecek diye düşünüyorum

Zevkler ve renkler ayrı tabiki ama benim şahsi düşüncem windows 8 benim için tam bir hayal kırıklığı oldu

11. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

kesinlikle katılıyorum bundan sonrakini bende 4 gözle bekliyorum çalışmalar tam gaz devam ediyormuş tahmini olarak 2014 te ilk betalar gezmeye başlar ellerde görecez bakalım hoş ben hala linux diyenlerdenim :))

12. klimalar

klimalar New Member

daha hiç kullanamadım win8 i

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...