1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

yeni pc

'Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar' forumunda Kral Çıplak tarafından 26 Mart 2013 tarihinde açılan konu

1. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

merhaba arkdaşlar yeni bir bilgisayar alma niyeti içerisindeyim max 2000 tl limitim var ve asıl amacım taşımak olacak yani hafif özellikleri hızlı mümkünsede bataryasıda iyi giden bişey olursa süper olur ne önerebilirisniz?

Tags:
  2. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

lenovo yoga serisini sana önerebilirim eğer bütçeyi azcık esnetebilrisen oldukça şık hafif ve kullanımı çok rahat bir alet

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

özellikelri seni kesermi bilmiyorum ama [h=1]Sony Vaio SVE1512M1EW veya Asus A55VD-SX377H[/h]dikkatimi çekti bi incelemeni öneririm ikiside birbirinin müdaili sayılır o nedenle yana yana yazma ihtiyacı duydum :)

4. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

ama eğer amacın performansta lazım bana dersen de şöyle bazı tavsilerde bulunayım sen de ona göre seçebilesin diye işte benim önerilerim
    işlemci
    i7 3620qm yoksa i7 3612qm
    ram
    dd3 8gb ile 32 gb arasında
    hdd
    eğer mümkünse ssd ama değilse kafana takma hızlı bir hdd yada sonradan bir ssd alır takarsın hdd ve ram değiştirilebiliritesi yüksek parçalardır
    ekran kartı
    gtx650 üzeri 4 gb harici cıvarı bakarsan çok rahat uçuşa gereçrsin :)

umarım genel itibariyle günümüz teknolojisinde ne alabileceğin konusunda aydınlatabilmişimdir :)

5. Kral Çıplak

Kral Çıplak New Member

hmm harika bir açıklama olmuş ya

6. Geveze

Geveze Member

Asus ux-31 serisi :)

7. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

Cevap: yeni pc

nasıl dostum memnunmusun

8. Hungry Bird

Hungry Bird Member

Asus ux-31 nasıl demin de biri anlatmış

9. klimalar

klimalar New Member

dell marka tavsiye ederim.

10. sabri-1991

sabri-1991 New Member

KOnu tarihi uzun ama istenilen fiyat aralığında toshiba'da malzeme kalitesi çok iyi, lenovo performansı güzel eran kartlarından kendini belli ediyor. bu iki markadan biri tercih edilebilir

11. julwizm

julwizm New Member

tochiba en iyisi.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...