1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.

yılın lafı diye buna derim

'Tanışma & Kaynaşma' forumunda Ekrem tarafından 25 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

"Allah der ki: "Kimi benden çok seversen, onu senden alırım." ve ekler: "Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım." ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur.. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya.. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur.. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. En garibi de budur ya.. Öldüm der durur, yine de yaşarsın.."

aslan arkdaştan alıntıdır sağol bu yazıyı hayatıma soktuğun için

Tags:
  2. oguz

oguz New Member

Cevap: yılın lafı diye buna derim

Şarkı boşuna yazılmamış.TATMADIĞIM DERT KALMADI DÜNYADA diye.Bu garip dünyada hiç tahmin edemeyeceği şeylerle karşılaşır çok zaman kişi.Benim EKREMin öldürmeyen acı güçlendirir sözü çok hoşuma gider.Dertleriniz kum tanesi kadar küçük,mutluluklarınız deryalar kadar büyük olsun...

3. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

kimi insan eline ağaç kıymığı battı diye ağlar kimi insan kafasına kafasına ağaç düşer allah daha buyük dert vermesin diye sevinir :)

4. selcuk

selcuk Member

O basımıza gelen garıp ve sancılı olaylar aslında bızım hayatımıza bı amac katan yasamanın tuz bıberır . . .

5. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

fazla baharat hemoroid yapar dostum herşey dozunda iyidir

6. selcuk

selcuk Member

bencede :)

7. Nur Izmir

Nur Izmir New Member

o halde tekrar diyelim olmaz dediğin ne varsa hepsi olur...

8. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

yada olur dediklerinde asla olmayabilir.. hiç birşeyin garantisi olmadığı gibi herşeyin de olabiritesi var yani imkansız diye birşey yok aslında ama bence asıl olan umut ve enerji geri kalan kaderle paralel

9. Nur Izmir

Nur Izmir New Member

okadar ileriye gitmeye gerek yok ekremcim önemli olan nefes alabilmek değil asıl önemli olan kaliteli nefes alabilmek bence insanlar bu ayrımı yapabilmeli...

10. Ekrem

Ekrem CEO Site Yetkilisi

midyata pirince giderken bulgurdan olma ihtimalinede hazırlıklı olmalı

11. MaRLeY

MaRLeY Moderator

Kesinlikle katılıyorum kimi insanlar vardır hayatları sadece dürüst olayım haram lokma yemiyeyimdir ama kimileride vardır ki hayatları yalanlar üstüne kuruludur bir milyon yalan şöyle işine nasıl g geliyorsa onu yapar onu bununla bunu sununla aldatır ve aldatmadigina kendini inandırmaya çalışır vs vs vs çok acınası bir durum değil mi?

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...